MEM Ayhan Teltik alındı, Bahameddin Karaköse getirildi

Son dönemde tartışmalara neden olan Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik hiç bir açıklama yapılmadan görevden alındı. Teltik’in yerine sık sık adı ilMilli Eğitim  Müdürlüğü için geçen Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse’nin getirilmesi sürpriz karşılanmadı. Halen, Ayhan Teltik’in neden görevden alındığı ve değişikliğe neden gerek duyulduğu ise merak konusu oldu.

Öte yandan Ayhan Teltik sosyal medyadan “On Üç aydır gururla ve şerefle görev yaptığım Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bu gün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım. Kayseri’mize hizmet etme yolunda ekibimizle emek verdik. Birlikte çalıştık birlikte yorulduk. Bu süre zarfında benden desteklerini esirgemeyen tüm çalışma arkadaşlarıma, idarecilerime, öğretmenlerimize, destek personellerimize teşekkür ediyor hepsinden helallik diliyorum. Rabbim sizlerin her işini kolay kılsın inşallah”paylaşımı yaptı.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

NNYÜ’DE REKTÖRLÜK DEVİR-TESLİM TÖRENİ YAPILDI        

                         Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Ahmet Fazıl …