Kırsal mahallede halkı dinledi, muayene etti

Kadın İş Birliğini Geliştirme Derneği (KİGDER) başkanı Uzman doktor Sema Karaoğlu, ilçelere bağlı mahalleleri gezerek hem isteyenleri muayene ediyor hemde onları dinliyor.

Karaoğlu, KİGDER üyeleri ile  Kayseri’ye 90 kilometre uzaklıkta olan Develi ilçesine bağlı  Küçükkünye mahallesine gitti.  Mahallede yaşayanları dinleyen Karaoğlu, daha sonra çeşitli rahatsızlık ve hastalığı olanları dinledi, reçete yazdı. Bu arada, yapılabilecek olan sorunların çözümü içinde görüşmelerde bulundu. Karaoğlu “KİGDER olarak, sosyal sorumluluk bağlamında ilçelerin kırsal mahallelerini geziyoruz. Küçükkünye mahallesine de sosyal sorumluluk kapsamında gittik. Yurdumun güzel mahallelerinden bir yer. Kadınlarımızı dinledik, hastaları muayene ettik” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Ulusal Listesi’ne kabul edildi

Kayserie Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin bir başarısına daha dikkat çekti. Büyükkılıç ‘Bu başarı …