DE TELEGRAAF’IN REZİL YAYININA, 600 PARLAMENTER DEĞİL, EMEKLİ BİR MİLLETVEKİLİ DUYARLILIK GÖSTERDİ

İlhan KARAÇAY yazdı

Emekli milletvekili ve yazar Tevfik Diker, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı Muhammet Çetin’e, İçişleri Bakanliği’na, muhalefet lideri Kılıçdaroğlu’na ve çeşitli kuruluşlara haberimi gönderip uyarıda bulundu.

Dün, www.ilhankaracay.com haber portalımda yayınladığım “Türkiye’yi ‘uyuşturucu parasına muhtaç ülke’ sanan peşin hükümlülere cevap verecek biri yok mu?” başlıklı ve “Cumhurbaşkanı Erdoğan, dış yatırımcı ‘Uyuşturucu Baronu’ olsa da göz yumuyormuş.” ara başlıklı haberime, 600 parlamenter’den hiç bir ses çıkmazken, emekli miletvekili ve araştırmacı yazar Tevfik Diker duyarlılık gösterdi.

Tevfik Diker, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı Muhammet Çetin’e, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’a, ardından da bilgi için Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na, haberimi göndererek uyarıda bulundu

YOLSUZLUKLA MÜCADELE DERNEĞİ’nin Kurucu Başkanı olarak ilgililere gönderdiği haberimin işleme konmasını isteyen Tevfik Diker’in bu girişiminin sonucunu merakla bekliyorum.

600 PARLAMENTER SUSKUN

Haber ve yorumlarımı gönderdiğim 27 bin email adresi içinde, Ankara’daki 600 parlamenterimizin isimleri de var. (Yukarıda). Ne var ki, bu 600 parlamenterden hiç ses çıkmadı.
Türkiye’de pek çok medya organında yayınlanan haberim ile ilgili olarak, yetkililerin ne yapacağı da merak konusu.

DE TELEGRAAF YAYINLARINA DEVAM EDİYOR

De Telegraaf gazetesi, önceki günkü yayınından sonra dün de, Bolle Jos yayınına devam etti.
“Bolle Jos’un babası da tutuklandı” başlıklı haberde, Bodrum’da saklandığı belirtilen Bolle Jos’un tüm ailesinin lüks içinde yaşadığı ve sponsorluklar yaptıkları anlatılırken, aynı kriminalın, Türkiye’de rüşvet karşılığında kalabilmekte olduğu iddia ediliyor.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

YURT DIŞINDA YÜZDE 60’LIK OY KULLANMANIN ÖNEMİ YADSILANMAMALI

İlhan Karaçay’ın haberi Kilometrelerce uzakta olan seçim sandıklarında oy kullanmanın zorluğu unutulmamalı. Türkiye’de, 100 metre …