Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu: “KAYSERİ’MİZE OYUNCAK KÜTÜPHANESİ VE MASAL EVİ YENİ VİZYON KAZANDIRACAK”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Oyuncak Kütüphanesi ve Masal Evi yatırım projesinin Türkiye’de ilk olacağını ve örnek gösterileceğini söyledi.

Oyuncak Kütüphanesi ve Masal Evi’mizde çocukları sevindirecek farklı bir projeye imza attıklarını belirten Başkan Dr. Palancıoğlu “Çocuklarımızın ve ailelerinin yüzünü gülümsetecek çok farklı bir projeyi hayata geçiriyoruz. Oyuncak Kütüphanesi ve Masal Evi projemizin detaylarını görüşerek istişare ettik. Oyuncak alamayan çocuklar için büyük kolaylık sağlayacak projemiz ile çocuklar satın alamayacağı birçok oyuncakla oynayabilecek ya da oyuncağı alıp evine götürerek tanınan süre sonunda kütüphaneye geri getirecek. Çocuklarımızın zekâ gelişimine imkân tanıyacak birçok zekâ oyunu da burada yer alacak. Çünkü zekâ oyunları pahalı oyuncaklar. Binanın üst katında ücretsiz oyuncak vereceğimiz, çocukları 23 Nisan’da, doğum günlerinde sevindireceğimiz, ücretsiz oyuncak köşemiz olacak. Ayrıca drama ve tiyatro eğitimi de vereceğimiz bir salonumuz olacak.  Melikgazi’mize yeni projemiz hayırlı olsun ” dedi.

Başkan Dr. Palancıoğlu, Çocukları ve ailelerin yüzünü gülümsetecek çok farklı bir projeyi hayata geçireceklerini ve proje ile yine gündem oluşturacaklarını sözlerine ekledi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

“ZAM YAPMAYIN, FIRSATÇILARA PRİM VERMEYİN”DİYEN GÜLSOY : ÇANAKKALE RUHU İLE YARALARIMIZI SARACAĞIZ  

Kayseri Ticaret Odası’nın (KTO) Mart ayı olağan Meclis toplantısı “Deprem ve Ekonomik Etkileri” ana gündemi …