Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / Vali Günaydın’dan İade-i ziyaretler

Vali Günaydın’dan İade-i ziyaretler

Vali Şehmus Günaydın, Kayseri Valiliği görevine atanması dolayısıyla kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke’ye iade-i ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kayseri Valiliği görevine başlayan Vali Günaydın, ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’ten brifing alan Vali Günaydın, Kayseri’nin bir uyum ve birliktelik şehri olduğunu ifade etti.

Kurumlar arası uyumun devamı için kent olarak birlikte yürütülecek çalışmaların öneminden bahseden Vali Günaydın, “Birlikte çalışacağımız arkadaşlarımızı hem yerlerinde görmek hem de iade-i ziyaret gerçekleştirmek amacıyla ziyaretlerde bulunduğunu” söyledi.

Bu ziyaretin ardından Garnizon Komutanlığını ziyaret eden Vali Günaydın, burada da Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke’den bilgi aldı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Büyükkılıç Tomarza’da

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza Belediyesi’ni ziyaret etti, ardından da Yeşilbağ Mahallesi’ne …