Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Uyuşturucuya 17 yakalama 1 gözaltı

Uyuşturucuya 17 yakalama 1 gözaltı

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda toplam 18 kişi, çeşitli uyuşturucu madde ve aparatlarla yakalandı. Bu kişilerden uyuşturucu ticareti yapan bir kişi gözaltına alındı.

Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik olarak yaptıkları baskınlarda, A.D., Y.G., Ö.B. M.Y., A.K., T.E., Ö.T.,İ.E.,C.K.,N.E.,E.P.,S.K, E.D,E.D.,Ö.D, O.Ş.,M.K.’yı yakaladı. Yakalanan şahısların yapılan üst araç ve ev aramalarında; 1 parça halinde toplamda 0,70 gram gelen metamfetamin maddesi, 1 parça halinde toplamda 0,64 gram gelen metamfetamin maddesi, 1 parça halinde toplamda 0,90 gram gelen metamfetamin maddesi, 1 parça halinde toplamda 0,70 gram gelen metamfetamin maddesi, 1 parça halinde toplamda 0,35 gram gelen metamfetamin maddesi, 9 parça halinde toplamda 0.25, 0.25, 0.30, 0.30, 0.35, 0.30, 0.75, 0.75, 0.80 gram gelen metamfetamin maddesi, 1 parça halinde toplamda 0,95 gram gelen metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Yakalanan 17 şahsa ‘uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’, Y.S.’ye ise ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan işlem yapıldı ve gözaltına alındı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Uyuşturucu sanığına 8 yıl 4 ay hapis

‘Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan tutuklu yargılanan işçi Ö.S. (35), 8 yıl 4 ay hapis ve …