Ana Sayfa / Haberler / Magazin-Yaşam / Üniversiteliysen Bizdensin ve atölye çalışması

Üniversiteliysen Bizdensin ve atölye çalışması

Muhteşem kampanyaları ve birbirinden keyifli etkinlikleriyle Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, KFC işbirliğiyle  üniversiteli öğrencilere özel kampanya düzenledi.

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, üniversiteli öğrencilere özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında; 3-14 Aralık  tarihleri arasında hafta içi günlerde aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan üniversite öğrencilerine KFC’den Ekoburger menü hediye edilecek. Bu kampanya ile üniversiteli öğrenciler, Kayseri Park’ta kazanmaya devam edecek.

Kayseri Park’ta Atölye Çalışmaları Devam Ediyor!

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçileri için eğlenceli ve öğretici atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Aralık ayı boyunca her Cumartesi, Çınar Sanat İşbirliği ile 15.30-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte; maske yapımından; vitray boya çalışmasına, pastel boya çalışmasından; yeni yıl kart yapımı çalışmasına birbirinden öğretici ve eğlenceli atölye çalışmalarıyla çocuklar çok şey öğrenecek.

Öğretmenler eşliğinde gerçekleşecek ve bir buçuk saat sürecek atölye uygulamalarında; çocukların el becerilerini, sanatsal yeteneklerini ve hayal güçlerini besleyecek çalışmalara ağırlık verilecek.  Çocukların hem el becerilerini geliştirmeyi, hem de grup çalışmasının prensiplerini öğretmeyi hedefleyen etkinliklere, tüm minik ziyaretçiler ücretsiz olarak katılabilecek.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Eski Milletvekili Niyazi Özcan eşini kaybetti

AK Parti Kayseri 22. Dönem Milletvekili Niyazi Özcan’ın acı günü. Niyazi Özcan, eşi Gülderen Özcan’ı …