Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / TEV Kayseri Gönüllü Kadınlar Grubu öğrenciler yararına ‘Gece Pikniği’ düzenledi

TEV Kayseri Gönüllü Kadınlar Grubu öğrenciler yararına ‘Gece Pikniği’ düzenledi

Türk Eğitim Vakfı (TEV) Kayseri Gönüllü Kadınlar Grubu, bursiyer öğrenciler yararına ‘Gece Pikniği’ düzenledi.

Kentte bir AVM bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe, Kadınlar Grubu lideri Duygu Gocuklar’ın yanı sıra çok sayıda TEV gönüllüsü ve bursiyer katıldı. Bu yıl ilki gerçekleştirilen etkinliğin açılış konuşmasını yapan Gocuklar, “TEV olarak maddi imkanlardan yoksun, başarılı ve Anayasamızın ilk 4 maddesine sadık öğrencilerimize bağışçılarımız aracılığıyla burs imkanı sağlıyoruz. Büyük bağışçılarımız yanında, çelenklerimiz, mutlu gün çiçeklerimiz, kartlarımız, sergilerimiz ve bu tür organizasyonlarımızla da,  tüm bursiyerlerimize katkıda bulunuyoruz. Ramazan olması dolayısıyla bu yıl ilk kez ‘Gece Pikniği’ etkinliği düzenledik. Etkinliğimizden elde edilen  gelirlerimiz yine bursiyerlerimize bağışlanacaktır” diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından katılımcılar, Muzaffer Elitaş ve arkadaşlarının verdiği konserle eğlendi. Etkinlik, ip atlama, tavla, beş taş yarışmaları ve çocuklar için maske boyama etkinlikleri ile sona erdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

AGÜ’lü ve Güney Kore’li Araştırmacıların önemli buluşu Amerika’da kapak oldu

TÜBİTAK ve Güney Kore Ulusal Araştırma Vakfı (NRF) tarafından eş zamanlı olarak fonlanan ve Abdullah …