Ana Sayfa / Haberler / Sağlık / Stajer öğrencilere “Uyum eğitimi”

Stajer öğrencilere “Uyum eğitimi”

Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanlığı Eğitim Birimi koordinasyonunda Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi ile birlikte Kayseri Devlet Hastanesi GETAT Merkezi toplantı salonunda Müdürlüğümüz bünyesinde 2019 yılı yaz döneminde Staj yapan 51 öğrenciye Uzman Mahmut Kaledibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu Çevre Mühendisi Bahadır Peker ve Uzm. Dr. M. Emin Özdemir tarafından “Uyum Eğitimi” verildi..

Uyum Eğitimi kapsamında; Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü ve Teşkilat Yapılanması, Sağlık Mensuplarının Görev Tanımları, Stajyer Öğrencinin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Meslek Hastalıkları konularında eğitim verildi. Verimli geçen eğitim, öğrencilerin stajla ilgili sorularının cevaplanması ile son buldu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayserililer En çok 444 38 33 Numaralı Telefonu sevdi

Kayseri Devlet Hastanesi’ne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri ordusu, 2019 yılı içinde 444 38 33 numaralı …