Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Senet operasyonu: 5 gözaltı, 399 senet, silah, mermi ele geçirildi

Senet operasyonu: 5 gözaltı, 399 senet, silah, mermi ele geçirildi

Bir kişinin intihar etmesinden sonra Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda, 377 adet senet bulundu.  5 kişinin sorgulandığı operasyonda, senetlerden 299’unun meblağ kısmı yazılı, alacak-borçlu kısmının boş olması, silah, mermi ve çeşitli evraklar dikkat çekti.

Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir kişinin intihar etmesinden sonra geniş çaplı senet operasyonu başlattı.

Elde edilen bilgiler ve ihbarlar doğrultusunda gerçekleştirilen operasyonda; 299 adedi meblağ kısmı yazılı, alacak  ve borçlu kısmı boş olan çeşitli meblağlarda 377 adet senet, inşaat firmasına ait kaşe, senet defteri, tapu fotokopisi, sözleşmeler ile 1 adet  tabanca ile 12 adet mermi ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan 5 kişinin sorgulaması ve operasyon devam ediyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Avukata ‘Görevi kötüye kullanmaktan’ 10 ay hapis

Kayseri’de S.K.,’nın (83)babasından kalan arsa için vekalet kapsamında 4 bin TL ücret aldığı ancak davayı …