Ana Sayfa / Haberler / Teknoloji / Prometeon ‘Kamyon kooperatifleri roadshow’u

Prometeon ‘Kamyon kooperatifleri roadshow’u

Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman, Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, yurt çapında 25 kooperatifte usta kamyon sürücüleri ile buluşuyor. Bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen roadshow, Kayseri’de kamyon sürücüleriyle bir araya geldi. Araç sahipleri ve şoförler tanıtımda, eğlenceli saatler geçirdi.

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, kamyon kooperatifleri roadshow’u için yollarda. Prometeon TIR’ı “Her koşulda yanındayız” sloganı ile 21 ilde, 25 farklı kamyon kooperatifini ziyaret ederek, yaklaşık 7 bin beş yüz km yol kat edecek. Roadshow, Kayseri Halk Otobüsleri Garajı ve Yahyalı Taşıyıcılar Kooperatifi’ndeki tanıtımda lojistik sektöründe hizmet veren usta sürücüler ile buluştu.

Günlük programın Prometeon Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldığı roadshow kapsamında gerçekleşen etkinliklerde ödüllü yarışmalar ve özel kampanyalar yer aldı. Yarışmadan önce gelenler, traş yapıldı, ayakkabıları boyandı, fotoğrafları çekildi, sonrasında ise ödül için ter döktü.

Prometeon’un hizmet ve servisleriyle ilgili bilgilerin yer verildiği etkinlikte kamyonların lastik hava basıncı ve diş derinlikleri kontrol edildi, kaptanlar lastikte hava basıncının önemi konusunda bilinçlendirildi. Roadshow, Prometeon Türkiye yetkililerinin ve iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşti.

Prometeon Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak; “Prometeon Türkiye olarak, 4’üncüsünü gerçekleştireceğimiz kooperatif roadshow’umuzda Prometeon TIR’ı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki kaptanlarımızla buluşmak üzere yollara çıkıyoruz. Kamyon sürücülerimize her yolculuklarında gerçekten yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Artık gelenekselleşen roadshow’umuzla bu yıl da ‘Her Koşulda Yanındayız’ diyerek yaklaşık 5 bin kaptanımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca etkinlikler kapsamında özel kampanyaları da müşterilerimize sunacağız. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da heyecanla tüm kaptanları ve müşterilerimizi roadshow’umuza bekliyoruz” dedi.

Prometeon 2018’de Türkiye çapında 29 ilde 43 kooperatifte etkinlikler düzenlemiş ve 5 bin kooperatif üyesine ulaşmıştı. 2016’dan bu yana düzenlenen roadshowlar ile 3 yılda toplam 40 farklı ilde, 111 etkinlik düzenlenerek 17.000 kaptanla bir araya gelindi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Öğrenciler  Talas’ta Model uçak uçuracak

Yunus Emre Enstitüsü’nün T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yürüttüğü Türkiye Akademik ve Bilimsel İş Birliği Projesi (TABİP) …