Ana Sayfa / Haberler / Kültür-Sanat / PETTE Çocuk Tiyatrosu

PETTE Çocuk Tiyatrosu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT A.Ş. desteğiyle, PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu Kasım ayından itibaren ‘Pette Yollarda’ isimli oyunuyla Türkiye genelinde seyircisiyle buluşuyor. Pette’nin sıradaki durağı ise 07.01.2018 Pazartesi günü İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kültür Merkezi olacak.

Çocukların tiyatro ile buluşmasını, güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlamak ve kültürel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu’nun ilk oyununda PTT A.Ş.’nin sevimli karakteri Pette’nin yanında ekranlardan tanınan Kerem Eser de renkli bir hikaye eşliğinde rol alıyor. Elif Temuçin tarafından yazılan ve Hakan Polacanlı’nın yönetmenliğini yaptığı oyun, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak seyirciyle buluşacak.
PETTE Yollarda adlı eğlenceli tiyatro oyunu 2 seans olarak gerçekleştirilecek. Oyun başlama saatleri 1. Seans  10:30 ve 2. Seans  13:30’da olacak.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Hasan Nail Canat hikaye yarışması sonuçlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından, şair kimliği ile tanınan, roman ve tiyatro eserleri de kaleme alan …