Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Pazarcı cinayetine 2, Fetö’ye 2 gözaltı, bir aranan hükümlü yakalandı

Pazarcı cinayetine 2, Fetö’ye 2 gözaltı, bir aranan hükümlü yakalandı

Kayseri’nin Kocasinan İlçesi  Sahabiye Mahallesi Nil Caddesi üzerinde  gelişen olayda,  aralarında alacak-verecek yüzünden sorun M.K. (28)  ile M.İ. (30) tartıştı.  Daha sonra çıkan kavgada  M.K. bıçakla pazarcılık yapan M.İ.’yi öldürdü.  Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olaya karışan M.K. ve H.B.’yi yakaladı.

Kayseri Emniyet Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, fetö/pdy soruşturması kapsamında örgüt üyesi oldukları ve ‘ByLock’ kullandıkları iddia edilen İ.K. ve U.Y. gözaltına alındı.

Kayseri’de 6 farklı hırsızlık suçundan hakkında 14 yıl kesinleşmiş hapis cezası  ile aranan E.Ü. (24), Aksaray’ın Büyük Bölcek Mahallesi Ebulfeyz Elçibey Caddesi üzerindeki bir  lokantada yemek yerken polis tarafından yakalandı ve tutuklandı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

‘Bayramlık’ uygulama’da suçlular kaçamadı

Kurban Bayramı öncesi ülke genelinde ‘Türkiye Huzur ve Trafik uygulaması’ gerçekleştirildi. Arananlar, suçlular suç aletleri …