Ana Sayfa / Haberler / Gündem / Özelleştirilen, Tank palet fabrikası için eylemler devam ediyor

Özelleştirilen, Tank palet fabrikası için eylemler devam ediyor

Son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile “özelleştirme “kararı verilen 1.Ana Bakım Merkez Komutanlığı içindeki Tank Palet Fabrikası için Sakarya’dan tepkimiz devam ediyor .
Fabrika da yetkili olan Türk Harb-iş Sendikası ve üyeleri ile özelleştirme kararına tepki icin Adapazarı Şehir merkezindeki Atatürk Bulvarında basın açıklaması icin bir araya geldi. Ellerinde Türk bayrağı ile “Özelleştirme yapamazsınız , itirazımız var” ve ” içimizde fırtınalar kopuyor ” yazılı pankartlarla “Sakarya uyuma fabrikana sahip çık ” sloganı attı.

Sendika Genel Başkanı Bayram Bozal ‘in basın açıklaması ardından, işçilere ve tüm vatandaşlara teşekkür etti. Bozal, 19 Ocak ‘ta Demokrasi Meydanında yapılacak olan “Tank Palet ” mitingine tüm üye işçileri ve vatandaşları katılmaya, kendilerine destek vermeye çağırdı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Havalar ısındı ‘Kene’ kabusu başladı

Daha çok yaz aylarında ortaya çıkan ve ölümcül enfeksiyona yol açan kene ısırıklarına karşı herkesin …