Ana Sayfa / Haberler / Kültür-Sanat / Özbekistanlı Seyahat Acenteleri temsilcileri Kayseri’de

Özbekistanlı Seyahat Acenteleri temsilcileri Kayseri’de

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Taşkent Kültür ve Tanıtma Müşavirliği işbirliği ile davet edilen kardeş ülke Özbekistan Seyahat Acenteleri temsilcileri Kayseri’yi gezdi.

Gezide İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü önderliğinde şehrimizin tarihi ve kültürel değerleri tanıtıldı. Acente temsilcileri daha sonra İl Müdürü İsmet Taymuş’u makamında ziyaret etti. Taymuş şunları söyledi.

“Kardeş ülke Özbekistanlı Turizmcileri ağırlamaktan ve şehrimizi ziyaretlerinden dolayı çok mutlu oldum. Müdürlük olarak bütün amacımız Kayserimizin turizm gelirini artırmanın yollarını aramak ve bulmak için çalışmaktır. Bu düşünceyle değişik ülkelerden turizm temsilcilerini şehrimize davet ediyoruz, şehrimiz hakkında kendilerine bilgiler veriyoruz tanıtımlar yapıyoruz. Davetimize icabet eden kardeş ülke Özbekistanlı turizm temsilcilerine çok teşekkür ediyorum.  Ülkemize düzenleyecekleri gezi turlarına Kayserimizi de ekleyecekler. Bundan sonra Özbekistanlı kardeşlerimizi şehrimizde daha çok göreceğiz.”

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Dünyanın en lüks oteli Kapadokya’dan çıktı!

Nevşehir’in Ürgüp ilçesindeki Kayakapı Premium Caves-Cappadocia Otel, dünyanın en saygın otel ve seyahat değerlendirme sitesi …