Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / Orman Bölge Müdürünü ziyaret ve konferans

Orman Bölge Müdürünü ziyaret ve konferans

İslam’da Güzel Ahlak Konferansı

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda İslam’da Güzel Ahlak Konferansı yapıldı.

Konferansa Bölge Müdürü Adnan Diltemiz, Bölge Müdür Yardımcısı Abdulvahap Özdemir, Kayseri İl Müftü Yardımcısı Ahad Taşçı, Bölge Müdürlüğü ve İşletme Müdürlüğü personeli katıldı.

Konferans saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.  Daha sonra Bölge Müdürü Adnan Diltemiz “Hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Bölge Müdürlüğümüz yeni yerleşkesine 8 ay oldu, bazı eksiklerimiz olmasına rağmen belli bir seviyeye getirdik. Bu toplantı salonunda ilk konferansımızı yapıyoruz Allah (c.c) nasip ederse bu tip organizasyonlara devam edeceğiz konferansların bilgimizi görgümüzü artırması personelimizin kapasitesinin artırılmasını ümit ediyoruz konferansı verecek olan hocamız Ahad Taşçı’ya teşekkür ediyorum konferansın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Daha sonra Ahmet-Ayşe İnci Cami İmamı Hüsrev Çakmak’ın Kur’an Tilaveti ile devam edildi. Kur’an Tilavetinin ardından Kayseri İl Müftü Yardımcısı Ahad Taşçı tarafından İslam’da Güzel Ahlak konferansı verildi. Konferansın soru cevap kısmıyla devam edildi. Bölge Müdürü Adnan Diltemiz tarafından Kayseri İl Müftü Yardımcısı Ahad Taşçı’ya plaket takdimi ile konferans sona erdi.

Bölge Müdürüne ziyaret

Kayseri Mobilyacılar ve Sanayiciler Derneği (KAYMOS) Başkanı Mehmet Yalçın, Başkan Yardımcısı Celal Doğan ve KAR-AS Tekstil firma sahibi Erdoğan Aslan, Bölge Müdürü Adnan Diltemiz’i makamında ziyaret etti.

Bölge Müdürü, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduktan sonra Dernek Başkanı Bölge Müdüründen ağaçlandırma talebinde bulundular. Bölge Müdürü talep konusunda Kuruma düşen her şeyi fazlasıyla yapacağını bildirdi. Dernek Başkanı ve heyet Bölge Müdürüne duydukları memnuniyeti dile getirerek Kurumdan ayrıldı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Talas’ta asfalt çalışması ve spora destek

REŞADİYE’DE ASFALT ÇALIŞMASI Talas Belediyesi yol yapım ve asfalt ekipleri Reşadiye Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi. …