Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / NNYÜ’de tanıtım günleri

NNYÜ’de tanıtım günleri

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik her yıl olduğu gibi bu yılda Üniversite Tanıtım Günleri düzenleyecek.

NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde 18 Temmuz 2019 Perşembe günü başlayacak, Cumartesi ve Pazar günleri dahil 29 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar devam edecek Üniversite Tanıtım Günlerinde hafta içi her gün saat 09.00-17.30, hafta sonu ise saat 10.00 – 17.30 arası Üniversitenin akademik programları, burs, beslenme, barınma, sosyal, kültürel ve sportif olanakları, yurtiçi ve yurtdışı imkanları gibi pek çok konuda Üniversite adayı öğrenci ve ailelerine, Öğretim Üyeleri tarafından ayrıntılı bilgiler verilerek, meslek ve iş alanları konusunda bilgilendirme yapılacak. Üniversite Tanıtım Günleri kapsamında, NNYÜ bünyesinde öğrenci alacak Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Endüstri Mühendisliği Bölümü, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü hakkında aday öğrencilere bilgi verilecek. Üniversite Tanıtım Günlerine katılan Üniversite adayları Bölüm Öğretim Üyeleri ile yüz yüze görüşme fırsatı bulacak ve Bölümler hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekler. Arzu eden adaylar için ayrıca Üniversite öğrencilerinin rehberliğinde kampüs gezisi yapılacak.

Üniversite Tanıtım Günlerinde ayrıca Kayseripark AVM’de Üniversitenin Tanıtım Standı bulundurulacak, Mix Kayseri Yaşam Merkezi’nde de NNYÜ Tercih Danışmanı aday öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.

Ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanarak Üniversite Tanıtım Günlerine katılmak için NNYÜ’ye gitmek isteyen adaylar şehir merkezinden Üniversiteye, şehir merkezinden Belsin Anafartalar durağından aktarmalı olarak Üniversiteye belediye otobüs seferleriyle ulaşım sağlayabilecek. Ayrıca Kayseri Şehir Hastanesi karşısındaki otobüs durağından Üniversitenin Ücretsiz servisleri, tercih günleri boyunca saat 09.00’da başlayacak ve saat 16.00’ya kadar her saat başı Üniversite kampüsüne hareket edecek.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

TEV Kayseri Gönüllü Kadınlar Grubu’ndan 3 saatte 3 liseli için burs

Türk Eğitim Vakfı Kayseri Gönüllü Kadınlar Grubu’nun bursiyer öğrenciler yararına düzenlediği kermes etkinliğinde 3 saatte …