Ana Sayfa / Haberler / Spor / Muaythai Dünya şampiyonumuz Ali Doğan, bu kez İranlı rakibini fena dövdü

Muaythai Dünya şampiyonumuz Ali Doğan, bu kez İranlı rakibini fena dövdü

Üç kez Dünyanın zirvesi, Polonya, Meksika ve Tayland’da rakiplerine diz çöktüren Kayserili Dünya şampiyonu Ali Doğan, Adana’da gerçekleştirilen  ‘Muaythai Dünya starları’ şampiyonasında İranlı rakibini döverek bir kez göğsümüzü kabarttı.

‘Astar fight arena’ adıyla Kapalı spor salonunda yapılan turnuvaya Ali Doğan ile birlikte değişik ülkelerden 18 Muaythai şampiyonu katıldı. Televizyondan da canlı olarak verilen  karşılaşmada, Ali Doğan İranlı rakibini üç raund döverek hem Kayseri’yi hem de Türkiye’nin bir kez daha gururu oldu.

Muay Thai Federasyonu As Başkanı Halil Demir ‘Bu organizasyon Türk Muaythai cameası için yüz akı bir maçtı. Organizasyon hazırlanış, sunuş olarak her yönüyle mükemmeldi. Turnuvaya katılan sporcular Dünya ve Avrupa şampiyonalarında rüştünü ispatlamış gerçek kahramanlardı. Hepsini yürekten kutluyorum ve antrenörlerine teşekkür ediyorum. Ali Doğan ve antrenörü Göksel Cingöz’ü de ayrıca kutluyorum’ dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayserispor evinde Galatasaray’a 3-0 yenildi

Stat: Kadir Has Hakemler: Ümit Öztürk, İsmail Şencan, Osman Gökhan Bilir. Kayserispor: Muammer, Lopes, Sapunaru, Kucher, …