Ana Sayfa / Haberler / Kültür-Sanat / Moda Festivali başlıyor..Ülke genelindeki 130 seçkin firma Kayseri’de bir araya geliyor

Moda Festivali başlıyor..Ülke genelindeki 130 seçkin firma Kayseri’de bir araya geliyor

Atlas Fuarcılık tarafından organize edilen Kayseri Terziler Konfeksiyon ve İmalatçılar Odası ile bazı oda ve kuruluşların  katkılarıyla gerçekleştirilecek olan Kayseri Moda, Hazır Giyim ve Tesettür Festivali düzenlenecek törenle bugün açılıyor.

Kayseri Terziler Konfeksiyon ve İmalatçılar Odası ve organizasyon şirketi tarafından basın toplantısı düzenlenerek, önemli organizasyon öncesinde bilgi verildi.

Oda Başkanı Kenan Arslan, yaptığı açıklamasında Muhafazakar Moda Giyim ve Gelinlik alanında ülkemizin önde gelen firmalarının markalarıyla Moda severleri Kayseri’de buluşturan Festivalin Moda severlerin farklı markaları tanımasını ve firmaların ürünlerini daha geniş bir kitleye tanıtmasının amaçladığını söyledi.

Atlas Fuarcılık Yetkilisi Fevzi Atasağun ise “Festivalimiz yediden yetmişe her kesime hitap ediyor. Muhteşem etkinliklerin yapılacağı organizasyonumuzda konserler, defileler, söyleşiler, çocuk kulüpleri, hediyeler, fenomenlerle hediyeleşmeler ve tasarımcıların katılım sağlayacağı, alış veriş ve eğlencenin buluşma noktası olacaktır” dedi.

Ücretsiz servis imkanı

Dünya Ticaret Merkezi’nde bugün 13.30’da açılacak organizasyon süresince Kayseri Forum AVM tramvay durağından Festival alanına her saat başı ücretsiz servisler Kayserililerin hizmetinde olacak.Moda severler  ile buluşacak renkli festivale giriş ücretsiz olup 10.00 – 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Festival kapsamında bugün İkbal Gürpınar, yarın Nez Demir, 29 Haziranda Coşkun Sabah, 30 Haziranda Betizm severleriyle buluşacak.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Antika Talas’ta antika günleri

Talas Belediyesi tarafından Kayseri’de ilk defa düzenlenen Antika Günleri başladı. Tarihi Harman Meydanı’nda ilki düzenlenen …