Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / “Melikgazi’den Kamu Kurumlar Arası Dayanışma ve İşbirliği Örneği”

“Melikgazi’den Kamu Kurumlar Arası Dayanışma ve İşbirliği Örneği”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Mustafa Palancıoğlu, Kamu kurum ve kuruluşları ile her zaman işbirliği, dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olduklarını bununda Kayseri’ye hizmet olarak yansıdığını söyledi.

Kayseri şehir merkezinde yer alan DENETİMLİ SERBETLİK KURUMU hizmet binasının çevresinde yeni bir düzenleme yaptıklarını belirten Dr.Mustafa Palancıoğlu“Melikgazi Belediyesi olarak Melikgazi şehrini bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Belediye olarak şehri emin olarak her hizmetten ve her yatırımdan kendimizi sorumlu buluyoruz. Nitekim kamu kuruluşu olan Denetimli Serbestlik Hizmet Binası çevresinde çevre düzenlemesi yapılmıştır. Kurum talebi olarak yapılan çalışma ile 950 metrekare alanda Kayserimize özgü bazalt taş kullanılarak geniş bir alanda görsellik kadar modern şehircilik çalışması gerçekleştirilmiştir. Çünkü bu alanda Melikgazi Belediyesi içerisinde yer alıp, başta Melikgazililere ve şehrimize hatta bölge şehirlerine hizmet vermektedir. Şehrimize hayırlı olsun.” dedi.

Başkan Palancıoğlu, yapılan çalışmada öncelikle alt yapı çalışmasının gerçekleştirildiğini ve zeminin sağlamlaştırılması ile bazalt taşının döşendiğini sözlerine ekledi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Belediyelerden haberler (09.12.2019)

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ TOPLANDI Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi, Aralık ayı toplantısının ilk oturumunu gerçekleştirdi. Meclis Başkan …