Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Mehmet Gülsoy Ankara’da kazada mı, silahlı saldırıda mı yaralandı?

Mehmet Gülsoy Ankara’da kazada mı, silahlı saldırıda mı yaralandı?

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda MHP İl Başkan yardımcısı Mehmet Gülsoy’un Ankara’da, silahlı saldırı sonucu mu yoksa geçirdiği trafik kazasında mı yaralandığına tam açıklık getirilemedi.  Gülsoy’un akşam saatlerinde Ankara’ya gittiği ve gece saatlerinde yanında bulunan 2 arkadaşıyla birlikte saldırıya uğradığı, silahlı saldırı sonucunda başından ağır yaralandığı,  şu an Ankara’da kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda olduğu ifade edildi. Ancak bu haber yalanlanırken, olayın trafik kazası olduğu da gündeme getirildi. Bu konuda açıklama bekleniyor.

Bu arada Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, “Mehmet’in Ankara’da bir lokanta çıkışında münakaşa eden kişilerin arasından geçerken yere düşüp başından yaralandığı ve yoğun bakımda tedavi altında olduğu doğru ama silahlı saldırı iddiası doğru değil. Herkesten dua bekliyoruz.” derken Bekir Akbulut sosyal paylaşımda olayla ilgili ‘İl Başkan yardımcımız Mehmet Gülsoy geçirdiği kaza sonucu yaralanarak tedavi altına alınmıştır. Kıymetli ülküdaşımıza Allah’tan acil şifalar dilerim. İnşallah bir an önce Sağlığına ve Sevenlerine Kavuşur…‘ açıklama yaptı. (Kayseri Olay Gazetesi)

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Babaannesinin baktığı küçük Suriyeli çocuk kanalizasyon çukuruna düştü

Anne yok, baba kayıp. Babannesinin baktığı 7 yaşındaki  Suriyeli Ömer Naami, düşen topu ile birlikte …