Ana Sayfa / Haberler / Magazin-Yaşam / Maşa ile Koca Ayı Kayseri Park AVM’ye geliyor!

Maşa ile Koca Ayı Kayseri Park AVM’ye geliyor!

Düzenlediği etkinlikler ile çocukların yüzünü güldüren Kayseri Park AVM, Ford Metinler işbirliğiyle eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

20-21 ve 23 Nisan tarihlerinde, 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde minik ziyaretçiler, sevdikleri çizgi film kahramanları Maşa ile Koca Ayı’yla buluşacak. Kayseri Park etkinlik alanına kurulacak özel sahnede eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Maşa ile Koca Ayı, etkinliğe gelen tüm minik ziyaretçilerine eğlence dolu bir gün yaşatacak. Minikler Maşa ile Koca Ayı’yla şarkılar söyleyip, dans edecek ve bol bol fotoğraf çektirebilecekler.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar, “Maşa ile Koca Ayı” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatı yakalayacak.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Türkiye kamp tatiline koştu

Online dijital pazarlama platformu SEMrush’ın Türkiye’nin tatil alışkanlıklarını incelediği araştırmasına göre son 3 yılda ‘kamp …