Ana Sayfa / Haberler / Magazin-Yaşam / Kızılay Talas Şubeden Uzandaç’a ‘vefa’ ziyareti

Kızılay Talas Şubeden Uzandaç’a ‘vefa’ ziyareti

Kızılay Haftası  etkinlikleri çerçevesinde  Türk Kızılay’ı Talas şube başkanı Ünal Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri, önceki başkanlardan Ayhan Uzandaç’a, Kızılay Hastanesi’nde ‘vefa ziyareti’nde bulundu. Ziyarette duygulu anlar yaşandı.

Dünyanın sayılı yardım kuruluşlarından biri olan Türk Kızılayı farkındalık yaratmaya devam ediyor. Bu arada, çeşitli etkinlikler ile Kızılay’ın faaliyetleri, beklentileri, tanıtımları, hayırseverlere ve eski başkanlara vefa ziyaretleri de sürüyor.

Türk Kızılayı Talas şube Başkanı Ünal Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri, önceki başkanlardan Ayhan Uzandaç’a ‘Kızılay Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde ziyaret etti. Kızılay Kayseri Hastanesi’nde gerçekleştirilen ziyarette, eski anılar tazelendi, eski başkandan öneriler dinlendi. Merak edilen sorular yanıt buldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayhan Uzandaç, görevde olmasada her zaman Kızılay’ın  ve şubelerin emrinde olduğunu tekrarladı. Şube başkanı Ünal Yüksel’de, Uzandaç’ın kendilerine verdiği desteğe teşekkür etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Park’ta Alışveriş Keyfi BMW X1 Hediyeli!

Ziyaretçilerine sürpriz kampanyalar hazırlayan Kayseri Park AVM, 16 Kasım 2019 -13 Nisan 2020  tarihleri arasında …