Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO’da Grafik tasarım sergisi açıldı

KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO’da Grafik tasarım sergisi açıldı

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı öğrencileri tarafından hazırlanan “Grafik Tasarım Sergisi” açıldı.

“2019 Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı” etkinlikleri kapsamında Mustafa ÇıkrıkçıoğluMeslek Yüksekokulu’nda düzenlenen sergi açılışına; Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Derviş Boztosun, Genel Sekreter Doç. Dr. Semra Aksoylu, Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Benli ile çok sayıda akademisyen ve davetli katıldı.

Serginin açılışında konuşan Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Benli, sergideki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra serginin açılış kurdelesini kesen Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, serginin düzenlenmesinde emeği geçen akademisyen ve öğrencilere teşekkür etti.

Sergideki çalışmaları dikkatle inceleyip ve çalışmalar hakkında bilgiler alan Rektör Prof. Dr. Karamustafa, beğendiği çalışmaların ise fotoğraflarını çekti. Yaklaşık 80 öğrencinin hazırlamış olduğu sergi, 12 Nisan 2019 tarihine kadar gezilebilecek.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri OSB Teknik Koleji nitelikli işgücüne değer katıyor

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan;  Özel Kayseri OSB Teknik Koleji’ni ziyaret ederek 2018 …