Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / KAYSO Meslek Grubu üye listeleri askıya çıktı

KAYSO Meslek Grubu üye listeleri askıya çıktı

Kayseri Sanayi Odası organ seçimleri, Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsaların organ seçimleri hakkındaki yönetmeliğin ilgili maddeleri doğrultusunda Kocasinan 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’nın gözetim ve denetimi altında yapılacaktır.

Kayseri Sanayi Odası Meslek Komiteleri ve Oda Meclisi seçimleri ( 6 ) Adet Seçim Sandık Kurulunca, 01.04.2018 Pazar günü saat 09.00-17.00 saatleri arasında, çevre yol üzerinde bulunan Kayseri Sanayi Odası hizmet binasında yapılacaktır.

Oda Yönetim kurulu, Disiplin kurulu ve Genel kurul delege seçimleri; Oda kanununun 81 – 84 maddeleri ve Organ seçimleri yönetmenliğinin ilgili maddelerine göre, 06/04/2018 Cuma günü saat 09.00-17.00 saatleri arasında, Sanayi Odası hizmet binasında yapılacaktır.

Elektronik ortamda Bakanlık ve Birlik bünyesinde yer alan ortak veri tabanından alınan, Seçme ve Seçilme hakkına haiz olanları belirleyen Meslek Gruplarına ait üye listeleri 12.03.2018 Pazartesi günü sabah saat 08.00’den itibaren 14.03.2018 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar üç iş günü, Sanayi Odası hizmet binasında askıya çıkmıştır.

Sanayi Odası meslek gruplarında üye olduğu halde, meslek grupları isim listelerinde, ismi bulunmayan üyelerimizin veya herhangi bir nedenle eksik ve yanlışlıkla ilgili, itirazların askı süresi içerisinde, Yeni Adliye Sarayı 2. katta bulanan, Kocasinan 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı Seçim Müdürlüğü’ne yapmaları gerekmektedir.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Mısır Şeker kuruluşlarından, Kayseri Şeker’e ziyaret

Mısırda kışlık pancar ekimi yapılan bölgede hizmet veren Mısır Şeker Şirketi, Nil Şeker ve Delta …