Ana Sayfa / Haberler / Spor / Kayserispor’a ‘Gönülden Sağlam’ imza

Kayserispor’a ‘Gönülden Sağlam’ imza

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir ile Ertuğrul Sağlam imzayı attı Kayserispor yeni sezon için teknik direktörlük görevine Ertuğrul Sağlam’ı getirdi. Sağlam 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Malatyaspor maçını izleyecek olan Sağlam, gelecek sezon için takımı çalıştırmaya başlayacak.

Kulüp Başkanı Erol Bedir, Sumudica ile yollarını ayırdıklarının duyurulmasıyla birlikte Kayserispor’da çalışmak isteyenlerin aracılar koyarak irtibata geçmek istediklerini belirterek, “Bu durum Kayserispor ve Kayseri adına gururur vericidir. Çünkü Anadolu takımları arasında bu kadar güven telkin eden ve herkesin Kayserispor’da olmak ve burada çalışmak istemesi bizleri sevindirdi. Biz bu durumun ötesinde takıma katkı sağlayabilecek kim olacağı konusunda değerlendirme yaptık ve daha önce kulübümüzde başarılı sonuçlar elde edilmesine katkı sağlayan Ertuğrul Sağlam ile görüşme kararı aldık. Telefon görüşmesinde karşılıklı olumlu cevap aldık. Kendisi hemen Kayseri’ye geldi. Görüşmelerimiz oldu. Kendisi sözleşmelerde yer alan prim, destekleme gibi maddeleri gündeme bile alınmamasını istedi ve bizde sevindik. Kayseri’yi ve Kayserispor’u çok seviyor. Bu imza gönülden sağlam bir imza olacak. Kendisi ile gelecek sezon ciddi başarılar elde edeceğiz” dedi.

Ertuğrul Sağlam, yeniden Kayseri’de olmaktan, Kayserispor’da görev yapacak olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Sağlam, Kayseri’ye geldiğinde kendi evinde olmaktan dolayı ayrı bir heyecan ve sevinç yaşadığını ifade ederek, Kayserispor’un camia olarak büyük bir camia olduğunu ve büyük başarılar alabilecek kapasiteye sahip olduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından Başkan Bedir ile Sağlam, 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Ertuğrul Sağlam istifa etti

Kayserispor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam görevinden istifa etti. Kayserispor’un Karpuzatan Kadir Has Tesisleri’nde yöneticilerle toplantı  …