Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / Kayseri OSB’nin iftarında konuşan Tahir Nursaçan: Ümidimizi yitirmeyeceğiz

Kayseri OSB’nin iftarında konuşan Tahir Nursaçan: Ümidimizi yitirmeyeceğiz

Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü tarafından iftar yemeği düzenlendi. Programda konuşan ve  Kayseri sanayisinden bahseden OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, “İş dünyası olarak; umudumuzu ve ümidimizi yitirmeyeceğiz. Moral ve motivasyonumuzu kaybetmeyeceğiz” dedi.

 Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü tarafından Mahall ziyafet ve düğün salonunda iftar programı düzenlendi.  Programa, İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, CHP İl Başkanı Ümit Özer ile OSB yönetim kurulu ve  iş ve sanayi dünyasından çok sayıda isim katıldı. İftar yemeğinde davetlilere Kayserili sanatçı Muzaffer Elitaş tarafından mini bir dinleti verildi.

 Ülke olarak  zor bir süreçten geçildiğine vurgu yapan Başkan Nursaçan, “İş dünyası olarak umudumuzu kaybetmeyeceğiz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından korunmak olan mübarek Ramazan ayının, dünyanın neresinde olursa olsun, baskı, zulüm ve şiddet altında olan kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olmasını yüce mevladan diliyorum. Ramazan ayı, birlik ve beraberlik duygularının yoğun bir şekilde yaşandığı paylaşma, yardımlaşma ve dayanışma için iyi bir mektep, iyi bir fırsat ve imkandır. Ülke olarak bazı zamanlar ekonomik sıkıntılar yaşıyor, zorlu süreçlerden geçiyoruz. Dünyanın her ülkesinde de böyle sorunlar yaşanmaktadır. Sorunlarımızı görmemezlikten gelemeyiz” şeklinde konuştu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Talas’ta asfalt çalışması ve spora destek

REŞADİYE’DE ASFALT ÇALIŞMASI Talas Belediyesi yol yapım ve asfalt ekipleri Reşadiye Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi. …