Ana Sayfa / Haberler / Magazin-Yaşam / Kayseri Moda hazır giyim ve tesettür festivali 27-30 Haziran’da

Kayseri Moda hazır giyim ve tesettür festivali 27-30 Haziran’da

Muhafazakar Moda, Giyim ve Gelinlik firmaları ve moda severleri Kayseri’de buluşturacak olan ‘Kayseri moda, hazır giyim ve tesettür festivali’ 27-30 Haziran tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezi’nde yapılacak.

Terziler ve Konfeksiyon İmalatçıları Odası ile Atlas Fuarcılık arasında yapılan protokol anlaşması ile gerçekleştirilecek festivalde, bay bayan çocuk giyiminden gelinliğe aksesuardan geleneksel sanatlara kadar bir çok farklı sektördeki firmalar bir araya gelecek. Kadın-erkek iç ve dış giyim, triko, kozmetik, çorap, spor giyim, konfeksiyon yan sanayi aksesuarları, ayakkabı, saraciye, deri konfeksiyonu gibi değişik sektör firmeleri yer alacak. Festivalde, konserler, defileler, söyleşiler, çocuk kulüpleri, hediyeler, fenomenlerle hediyeleşmeler, tasarımcılarla  katılım sağlanacak, alışveriş ve eğlencenin buluşma noktası olacak. Saat 10.00 ile 21.00 arası ziyaretçilere açık olacak festivalde otobüsler ücretsiz taşıyacak.

Festival ve fuara, kendilerinin dışında, Bujitericiler, Manifaturacılar, Kunduracılar, Kuaförler odalarının da destek verdiğine dikkat çeken Terziler ve Konfeksiyon İmalatçıları Odası Kenan Arslan ve Atlas Fuar Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Atasağun ortak bir basın toplantısı düzenledi.  Kenan Arslan ‘ Festival yediden yetmişe herkese hitap edecek. Kadın ve erkek dış giyim ve iç giyim, spor giyim gibi değişik sektörlerde firmalarla  odamız üyeleri tarafından stantlar açılacak. Moda ve giyim alanında ürünlerin daha geniş bir kitleye tanıtılmasının sağlanması ile Kayseri’nin ticaretine katkı sağlayacağı kanaatindeyiz. Bu arada Kayseri’de faaliyet gösteren , konfeksiyon, moda ve gelinlik işi ile mesleğini sürdüren üyelerimiz hem tanışacak hemde ürünlerini tanıtacak. ” şeklinde konuştu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Başarılı genç futbolcu kansere yenik düştü

Yakalandığı doku kanseri sonucu yaşamını kaybeden 22 yaşındaki  amatör futbolcu Medet Avşar  gözyaşları arasında son …