Ana Sayfa / Haberler / Ekonomi / Kayseri 8. Mobilya fuarı açılıyor

Kayseri 8. Mobilya fuarı açılıyor

Kayseri OSB – TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde Çarşamba günü saat 12.00’de  8. Mobilya fuarının açılacağına dikkat çeken Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, fuarın 13 Ekim’e kadar gezilebileceğini açıkladı.

Başkan Nursaçan; “Birinci etabı 18 bin m2 kapalı alandan oluşan ve 4. Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı ile açılışı yapılan ve otoritelerden tam not alan merkezin 2. etabı olan 12 bin m2‘lik kapalı alanının, 2020 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması ile fuar ve kongre merkezi kapalı alanı toplam 30 bin m2 ye ulaşmış olacaktır. Tesisin tamamı hizmete girdikten sonra yılda 8 ila 10 fuar organizasyonu hedeflenmektedir. TÜYAP organizasyonunda yarın saat 12.00’de açılışı gerçekleştirilecek olan Kayseri 8. Mobilya Fuarı, 13 Ekim’e kadar devam edecektir.

Kayseri OSB  söz konusu yatırım ile  öncelikle bölgesel ve ilerleyen yıllarda uluslararası yapıya kavuşması, bölgemiz ve şehrimizin ihracatının gelişmesine destek sağlanmaktadır. Bu sayede pazarlama kanallarındaki yetersizlikler nedeniyle uluslararası pazarlara açılamayan firmalarımızın fuarlara katılması kolaylaşacak, Ar-Ge, inovasyon, tasarım ve işletmelerin rekabet gücü daha da artırılacaktır. Mevcut ihracatçıların dünya pazarlarına ürünlerini tanıtmaları ve kendilerine yeni hedef pazarları bulmaları için de destek olunmaktadır.” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Mosder olarak hedefimiz: “Dünyada her evde bir Türk mobilyası olmalı!”

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’nin de 17 üye markası ile katılım sağladığı 16’ncı CNR İMOB …