Ana Sayfa / Haberler / Spor / Kayakta Spor A.Ş. farkı

Kayakta Spor A.Ş. farkı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü,kayak sporunda iddialı. Spor A.Ş. sporcuları lisanslı ve alt yapıda bulunan 50 öğrencisi ile Kayseri birinciliğine hazırlanıyor.

Spor A.Ş. bünyesindeki kayakçılar antrenmanlarına hız kesmeden devam ediyor. Kulüp sporcuları 7-8 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan  “Kayseri İl Birinciliği”  yarışmalarına; slalom, büyük slalom ve kapı antrenmanlarıyla hazırlanıyor.

Kayak kulübü antrenmanlarını ziyaret ederek sporcularla görüşen Spor A.Ş.Genel Müdürü İbrahim Somtaş, sporculara yeni sezonda başarılar dileyerek; “Şehrimizde düzenlenecek olan il birinciliği yarışmasına katılacak olan sporcularımızın kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerini biliyoruz. Geleceğin sporcularının yetişmesi için Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak azami gayret gösteriyoruz” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Uluslararası Erciyes Ultra dağ maratonu dördüncü kez koşulacak

Erciyes’in volkanik tepelerinde dördüncü kez düzenlenecek olan Uluslararası Erciyes Ultra Sky Trail Dağ Koşusu 5-7 …