Ana Sayfa / Haberler / Spor / Kaplanlar, Sarıkamış Şehitlerini unutmadı

Kaplanlar, Sarıkamış Şehitlerini unutmadı

Kayseri Erciyes Kar Kaplanları, Sarıkamış Şehitlerinin 104. Yıldönümünü, Erciyes dağında eksi 10 derece ve tipili bir havada anarak, dua etti.
Erciyes Kar Kaplanları Derneği ve Spor Kulübünün bir grup üyesi, yeni yılın ilk  kar banyosunu yapmak ve Sarıkamış Şehitlerini anmak için Erciyes’in Koç dağında bir araya geldi. Çeşitli meslek gruplarına mensup 20 kişi, günün erken saatlerinde, eksi 10 derece soğuk ve tipiye aldırış etmeden 2 bin 150 metredeki tesisler bölgesinden Koç dağı şelale bölgesine kadar yürüyüş yaptı. Daha sonra Tekir yaylasında Sarıkamış Şehitleri için dua etti. Uygun bir bölgede ise yılın ilk kar banyosunu yaptı.
Erciyes Kar Kaplanları spor kulübü başkanı Rifat Postacı ve üyeleri bu etkinliği Sarıkamış, Çanakkale ve tüm şehitlere adadıklarını söyledi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

14 branş, 18 tesis ve on binlerce öğrenci ile yaz spor okulları başlıyor

Sadece Kayseri’nin değil Türkiye’nin en büyük spor okullarından olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş., …