Ana Sayfa / Haberler / Teknoloji / KalDer’den ‘Sürdürülebilir ortak gelecek’

KalDer’den ‘Sürdürülebilir ortak gelecek’

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından bu yıl 27.’si düzenlenen Kalite Kongresi, 13 – 14 Kasım 2018 tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde  09.30-18.00 saatleri arasında ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek’ teması ile gerçekleşecek.

Kongrenin bu yılki özel oturum konuğu ise Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı olacak. Bülent Eczacıbaşı, ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek ve İş İnsanının Yeni Sorumlulukları’ özel oturumunda Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın sorularını yanıtlayacak.

Paralel oturumlarla 60’dan fazla konuşmacının yer alacağı kongrede, 3 bine yakın yerli yabancı üst düzey katılımcı bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. Dev organizasyon 14 Kasım’da iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen Türkiye Mükemmellik Ödülleri ile son bulacak.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Bilim merkezine haftada 10 bin ziyaretçi

Büyükşehir Belediyesi’nin TÜBİTAK ile birlikte Kayseri’ye kazandırdığı Kayseri Bilim Merkezi, büyük ilgi görmeye devam ediyor. …