Ana Sayfa / Haberler / Ekonomi / İstikbal ve Mondi Furniture İstanbul fuarında

İstikbal ve Mondi Furniture İstanbul fuarında

Türkiye’nin lider mobilya markası İstikbal Mobilya, her yıl olduğu gibi 2019’da da Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı olan Furniture İstanbul’da yerini aldı. İstikbal mobilya trendlerini belirleyen 23 farklı ürünüyle fuar süresince 8. Hall’ de 1.200 metrekarelik alanıyla yurtiçi ve yurtdışından fuar katılımcılarıyla buluşuyor.

Bu yıl İstikbal yatak grubu ile de 6. Hall’de yeni yataklarının tanıtımını gerçekleştireceği özel bir stand kurguladı. İstikbal yatak ürün grubunda geleceğin teknolojisi olan Graphene teknolojisi ile üretilen Graphene teknolojili ve 2019 yılında satışa çıkacak olan yeni yataklarını tanıtacak.

İstikbal Avrupa’nın en büyük mobilya üreticisi olarak 2019 yılında da koleksiyonlarıyla mobilya sektörüne yön verecek. İstikbal 2019 mobilya koleksiyonu ile yemek odasından oturma grubuna, yatak odasına, yatak, tekstil ve halıya kadar, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ürünlerini her kesimden kullanıcının beğenisine sunacak.

Bu yıl koleksiyonlarında krem tonlardan, dünyada trend renkler arasında olan Antrasit veya Lacivert gibi birçok farklı rengin kullanıldığı, klasik ürünlerden en modern tarzlara kadar her kesime eden tasarımlarını tüketicilerin beğenisine sunacak.

Tüm dünyada tanınan, marka bilinirliği en yüksek mobilya üreticisi olan İstikbal yeniliklere açık, tüketicilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri modern bir anlayışla; kalite, konfor ve estetiği harmanlayarak üretir. İstikbal, geniş ürün yelpazesi, şık ve kaliteli ürünleriyle 2019’da da tüketicilerin en beğendiği marka olmaya devam edecek.

Mobilya sektörünün zirvesinde yer alan Boydak holdingin en hızlı büyüyen markası olan Mondi, 50’den fazla ülkede 400’ün üzerinde satış noktası ile tüketicisine ulaşmaktadır.

Mondi 06 -11 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek Furniture İstanbul fuarında Hall- 4‘deki mobilya standı ve Hall-6’daki yatak – ev tekstili standı olmak üzere 2 farklı standda ziyaretçileri ile buluşacak.

İstanbul mobilya fuarındaki standlarında en yeni mobilya koleksiyonları, yeni yatak ve ev tekstili serileri, Türkiye ve dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçilere tanıtımı yapılacak.

Mondi Mobilya standlarında Armada Koltuk Takımı, yemek odası ve yatak odası konsepti ile Tekno Genç Odası ön plana çıkıyor.

Ceviz ve siyah renklerin müthiş uyumu sağlanan Armada konseptinde, mermer desenler ile altın ve zümrüt kombinasyonlarını dokusunda barındırarak güç, ihtişam ve şıklığı temsil etmektedir. Doğal ceviz ve mermer uygulamalarının oval hatlara büründüğü üründe kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik farklı ünite kombinasyonları ve gardırop seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunulacak. Genç hedef kitlede hem kız, hem de erkeklerin tercih edebileceği Tekno Genç Odası, gençlerimizin ihtiyaçlarından ilham alınarak tasarlandı. Gençlerin cep telefonu ve tabletleri ile kullanabileceği bluetooth ses sistemi ve kablosuz şarj ünitesi yer alıyor. Tekno Genç Odası teknolojik alt yapısının yanı sıra beyaz ve soft mavi renk kombinasyonu ile şık bir tasarıma sahip.

‘Yaşamızın 3’te1’i bize emanet’

Gün boyu aktif yaşam enerjisi için iyi bir uyku ile dinlenmeye dikkat çeken Mondi, ‘Yaşamızın 3’te1’i bize emanet’ diyerek kaliteli bir uyku ihtiyacının önemini vurguluyor. Hall-6’da yer alan yatak ve ev tekstili standı ile Cooler özellikli yataklar ve doğal ev tekstilleri ön plana çıkacak.

Mondi, Cooler teknolojisi ile serinleten etkiye sahip en yeni yatakları

PrestigeCool ve CoolMax serisinin lansmanını gerçekleştirecek. Uyku kalitesi hem sıcaktan hem de soğuktan olumsuz etkilenebilir. Kaliteli bir uyku ortamı olmaması ise gün boyu yaşam kalitesini düşürmektedir. Vücut sıcaklığının düzenlenmesi de kaliteli bir uyku açısından önemli parametrelerden biri. Çevre

ve oda ısısının fazla olması vücut ısısının düşmesini zorlaştırır ve uyku problemleri ortaya çıkar. Bu problemlerin çözümü için geliştirilen Cooler teknolojisi, serin bir uyku ortamı oluşturarak uykuya dalmayı kolaylaştırmak ve uyku sırasında vücut ısısının dengelenmesi amacıyla geliştirilmiştir. Kaliteli bir uyku için Mondi yatakları ile doğal ev tekstili ürünleri de standda yer alacak.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Tüketici fiyatları Kayseri ve Türkiye’de rekor arttı, tüketici artış rakamlarını yetersiz buldu

ABD’li papaz  krizi ile başlayan piyasalardaki ve pazarlardaki ekonomik kriz, dar ve sabit gelirlileri adeta …