Ana Sayfa / Haberler / Teknoloji / İPZ Anadolu’nun dördüncü durağı Kayseri oldu

İPZ Anadolu’nun dördüncü durağı Kayseri oldu

13 yıldır devam eden ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu’da 2019’un dördüncü durağı Kayseri oldu. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İPZ Anadolu’nun bu yılki konusu “Akıllı İşler” olarak belirlendi. Sunbera Danışmanlık’ın katkılarıyla Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilen zirvede değişen dünyanın gerekleri ve iş dünyasına yansımaları tartışıldı. Kayseri iş dünyası, sektör temsilcilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlik kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Kayseri’nin akıllı iş yatırımlarını katılımcılara aktardı. 

13 yıldır aralıksız olarak devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Akıllı İşler” olarak belirlendi. Zirve kapsamında İzmir, Konya, Ankara ve Kayseri ilham veren sunumlara ev sahipliği yaptı.

Marketing Türkiye ve Marke­ting & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsam­lı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu’nun Kayseri buluşması 11 Nisan’da Radisson Blu Hotel’de Sunbera Danışmanlık’ın katkılarıyla gerçekleşti.Etkinlik kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin akıllı iş yatırımlarını katılımcılara aktardı. Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşları tarafından uygulanan akıllı şehir projeleri hakkında da bilgiler veren Dr. Memduh Büyükkılıç, “Önümüzdeki süreçte; Tüm yönetim dinamiklerimiz teknolojiden en iyi şekilde fayda sağlayan bir yapıya dönüşecektir. Öncelikle bu yıl içinde Kayseri’de geniş katılımlı bir “Akıllı Şehir Çalıştayı” yapacağız” dedi.

Kayseri ilham veren sunumlara sahne oldu

 İPZ Anadolu’nun Kayseri ayağında ilham veren konuşmacılar ve ufuk açan sunumlar katılımcılarla buluştu. Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management Institute (MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen’in açılış konuşmasıyla başlayan zirvede ilk konuşmacı “Algoritmalar Çağında İş Kültürleri” başlıklı sunumuyla FutureBright Group Kurucu ve Yönetici Ortağı Akan Abdula oldu. Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Cenk Temiz “TROY’un Hikayesi: İç Kaynakların Etkin Kullanımı ve Dijitalleşme” konusunu katılımcılara aktardı. Etkinlikte Multinet Up Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Kuş “Akıllı Şirketler Sadece Akıllı İnsanlardan mı Oluşur?” sorusuna Kayserililerle yanıt aradı. Yapı Kredi KOBİ ve OBİ Bankacılığı Müşteri Yönetimi ve İş Geliştirme Direktörü Burak Bıçaklar “KOBİ’lerin Rekabet Gücünün Artırılması” konulu sunumuyla İPZ Kayseri sahnesindeydi. Digital Partners CEO’su Tunç Günbey ise “e-İhracata Doğru “Akıllı” ve Emin Adımlar” ve Boydak Holding Yatırımlar İştirakler ve İş Geliştirme Koordinatörü Murat Aksu “Doğduğu Kente Değer Katan Marka Olmak” adlı sunumlarıyla etkinlikte yerini aldı.

İPZ Anadolu konferansları 13 yıldan bu yana iş dünyasının değişimi barındıran alanlarına odaklanarak bilgi aktarımı yapıyor. İş dünyasında ola gidene dikkati çekerek KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu bilgiye kısa yoldan ulaşmalarına olanak sağlayan İPZ Anadolu, her yıl konferans konularını bir ön ziyaretle zirvenin gerçekleştirileceği ilin kanaat önderleriyle yapılan toplantılarda belirliyor. İPZ Anadolu bir buluşma platformu olarak konumlanırken, Anadolu iş dünyasının geleceğe hazırlanması konusunda önemli bir misyon da üstleniyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

İş kanunları kapsamındaki kayıt ve belgeler dijitalleşiyor

Kolay PEYK sayesinde, iş kanunları kapsamındaki kayıt ve belgeler dijitalleşiyor. İş kanunları kapsamındaki kayıt ve …