Ana Sayfa / Haberler / Kültür-Sanat / İl Kültür ve Turizm Müdürü Taymuş’tan Vali Günaydın’a Veda Ziyareti

İl Kültür ve Turizm Müdürü Taymuş’tan Vali Günaydın’a Veda Ziyareti

Kayseri’de 65 yaşını doldurarak emekliye ayrılan İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş, Vali Şehmus Günaydın’a veda ziyaretinde bulundu.

Vali Günaydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlikte geçirdikleri çalışma süresi içerisinde uyumlu ve başaralı çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Vali Günaydın, yapmış olduğu hizmetler için İl Kültür ve Turizm Müdür İsmet Taymuş’a teşekkür ederek, bundan sonraki hayatında sevdikleri ile birlikte huzurlu ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu.

İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş ise görev yaptığı süre içerisinde her zaman kendilerine yardımcı olan Vali Günaydın’a katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Antika Talas’ta antika günleri

Talas Belediyesi tarafından Kayseri’de ilk defa düzenlenen Antika Günleri başladı. Tarihi Harman Meydanı’nda ilki düzenlenen …