Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / İki cinayet: 4 ölü, 3 yaralı, Korkunç kaza: 3 ölü 1 yaralı

İki cinayet: 4 ölü, 3 yaralı, Korkunç kaza: 3 ölü 1 yaralı

Türkiye’de artmaya devam eden cinayet ve ölümlü trafik kazalarına hergün yerileri ekleniyor.

Şanlıurfa’nın Suruç’un Höyükyanı Mahallesi’nde oturan komşular arasında  tarla sulama yüzünden tartışma sonrası kavga çıktı. Kavgada  taş, sopa, bıçak ve silahlar kullanıldı. M.B., S.B., A.B. silahla, Z.B. A.B. ve İ.B.’de taş, sopa ve bıçakla yaralandı ve hastanede tedavi altına alındı. Olaya karışanlarda yakalandı.

Konya’nın Beyşehir ilçesi Üzümlü mahallesindeki cinayette ise, oto yıkamacıda çalışah M.Ö. (16), ablasıyla ilişki yaşadığını iddia ettiği inşaat işçisi 3 çocuklu M.K.’yi (41), kurusıkıdan bozma tabanca ile öldürdü ve teslim oldu.

Bursa’nın İznik ilçesindeki korkunç olayda ise,  iki motosiklet çarpıştı ve alev aldı.  Olayda,  V.S., K.Ş. ve A.V. feci şekilde ölürken, N.S. yaralandı.Üç olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Fetö’den, Memduh Boydak’ın eşine 7,5 yıl hapis verildi, Mustafa Boydak’ın eşine 15 yıla kadar ceza istendi

Silahlı terör örgütü fetö/pdy’ye yönelik soruşturmada tutuksuz yargılanan Boydak Holding’in eski CEO’su Memduh Boydak’ın eşi …