Ana Sayfa / Haberler / Kültür-Sanat / Haluk Levent’li ‘Cumhuriyet konseri’nde ‘küçük kemancı Hatice Nazlı ’ büyüledi

Haluk Levent’li ‘Cumhuriyet konseri’nde ‘küçük kemancı Hatice Nazlı ’ büyüledi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) öncülüğünde ‘Cumhuriyet platformu’ grubu  tarafından, ünlü sanatçı Haluk Levent’li ‘Cumhuriyet konseri’nde Kayseri’nin küçük kemancısı, başarılı sporcusu Hatice Nazlı herkesi büyüledi. Haluk Levent, Hatice’yi grubuna alma sözü verdi.

 Kayseri’de oluşturulan ‘Cumhuriyet platformu’ ile ADD öncülüğünde Talas Rifat Yıldırım parkında gerçekleştirilen ‘Cumhuriyet konseri’ne  katılımın ve coşkunun yüksek olması herkesi şaşırttı.

Sevilen  eserlerinin yanı sıra milli marşları da kendi yorumu ile seslendiren ünlü sanatçı Haluk Levent, Kayseri’nin küçük kemancısı ve teakvandocu Hatice Nazlı’nın uyumlu keman çalmasına hayran kaldı. Hatice Nazlı, konserin bir bölümünde sahneye çıkarak, ünlü sanatçı Haluk Levent’e bir süre eşlik etti. Çok iyi keman çalan Hatice’den istediği bir eseri çaldıran Haluk Levent daha sonra ki eserlerine de eşlik ettirdi, küçük kemancıya övgüler yağdırdı. Konser sırasında kalabalıkta Hatice Nazlı’yı uzun süre alkışladı.

Konser sonrası veteranlar Teakvando antrenörü ve TSM solistlerinden baba Enver Nazlı ile görüşen ünlü sanatçı Haluk Levent, küçük kemancı Hatice Nazlı’yı gurubu içine alabileceğini, eğitiminde, lisanslı yaptığı teakvando sporunda destekleyip, konserlerinde de  değerlendirme sözü verdi. Hatice Nazlı, bu desteğe çok sevinirken ailesi de ünlü sanatçı Haluk Levent’e teşekkür etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Tarihi Kentler Birliği’nden Büyükşehir ve Melikgazi’ye büyük ödül

TARİHİ KENTLER’DEN BÜYÜKŞEHİR’E BAŞARI ÖDÜLÜ  Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tarihi Kentler Birliği’nin Başarı Ödülü’ne layık görüldü. …