Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / Gesi Fatih Mahallesinde “İldem Fatih PTT Şubesi” açıldı.

Gesi Fatih Mahallesinde “İldem Fatih PTT Şubesi” açıldı.

“1840 yılında kurulan PTT; geçen süre zarfında çağın ve teknolojinin gereksinimlerine uygun olarak her geçen gün yeni konseptiyle kendini yenileyerek hizmet yolculuğuna posta, banka, lojistik ve e-ticaret alanlarında devam ediyor.

PTT, Kayseri’de nüfus yoğunluğunun çok olduğu ve uğrak yerleri göz önüne alarak, Vatandaşların talepleri doğrultusunda daha kolay ve hızlı bir şekilde hizmet alabilmesini sağlamak maksadıyla en uygun yerleri tespit ederek yeni konsepte uygun şubeler açmaya devam ediyor. Yeni bir şube de Gesi Fatih Mahallesinde ‘’İldem Fatih PTT Şubesi’’ ni hizmete vererek İlimiz bünyesinde toplam PTT işyeri sayısını 79’a çıkarmanın gurunu yaşamaktadır.

Türkyılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi; “Güçlü Türkiye’nin yenilenen kuruluşu PTT; hizmet kalitesini ve çeşidini gelişen teknolojiyle  birlikte yenilemeye devam etmekte, aynı zamanda vatandaşlarımıza daha modern mekânlarda hizmet sunmak için tüm iş yerlerini PTT Bank konseptine uygun hale getirmektedir. Bugün itibariyle Gesi Fatih Mahallesinde hizmete açılan İldem Fatih PTT Şubesinin tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Ayrıca yakın zamanda ilimizin çeşitli bölgelerinde yeni konsepte uygun PTT Şubelerinin de açılacağını bildirdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

ADASO ve ATHİB yönetimi Kayseri Ticaret Odası’nda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki …