Ana Sayfa / Haberler / Politika / Geleneksel Ahilik Buluşması

Geleneksel Ahilik Buluşması

Kayseri Müsiad ve Genç Müsiad, bu hafta yoğun bir katılımla Ak Parti Kayseri İl Başkanı ve Önceki Dönemlerde Kayseri Müsiad Başkanlığı görevini yürüten Sayın Şaban Çopuroğlu ile bir araya geldi. 

Sayın Şaban Çopuroğlu keyifli ve interaktif sohbetinde şu konulara değindi:” Arkadaşlar attığınız her adımda, karşınıza çıkan herkesle mutlaka selamlaşın. Eğer yaptığınız işte sevgi ve muhabbet yoksa ondan bir hayır beklemeyin. Ne sorusundan ziyade nasıl sorusunun cevabını arayın ki işinizin kalitesi ve verimi artsın. Bir ortamda kendisinden çok bahseden, kendisini çok anlatan birisi varsa oradan uzaklaşın ve ondan da bir hayır gelmeyeceğini unutmayın. İstişareye önem verin, işin ehliyle istişare ettikten sonra da o yapmış olduğunuz istişareye uyun. Kendinizi yetiştirmeye ve yabancı dil öğrenmeye mutlaka gayret gösterin.”

Kendine has esprili sunumuyla Sayın Şaban Çopuroğlu gençlerin dikkatle dinlediği ve sonunda soru cevapla bitirdiği sohbeti katılımcılarda faydalı izler bıraktı.

Programın sonunda Kayseri Müsiad Başkanı Sayın Mehmet Kütahneci ve Genç Müsiad Başkanı Sayın Kadir Andaç günün anlam ve önemine binaen hediye takdiminde bulundular.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Dursun Ataş: Bizim amacımız ülkemizin, insanlarımızın iyi olmasıdır

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, partilileri ve vatandaşlarla bayramlaştı. Herkesin bayramını kutlayan Ataş, İYİ …