Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / Fidanlar, ‘tema şenlikleri’ ile toprakla buluştu

Fidanlar, ‘tema şenlikleri’ ile toprakla buluştu

Kapadokya Üniversitesi öğrencileri ile Nevşehir Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu öğrencileri “Tema Şenlikleri” kapsamında onlarca fidanı toprakla buluşturdu.

Kapadokya Üniversitesinin Genç Tema üyesi olan öğrencileri ile Nevşehir Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu öğrencileri, Kapadokya Üniversitesinin Nevşehir Yerleşkesinde yer alan ağaçlandırma alanına onlarca fidan diktikten sonra “Toprağı Koru, İklimi Koru” mesajı verdi.

Düzenlenen etkinlik ile ilgili konuşan Tema Vakfı Nevşehir Temsilcisi Arda Çakır, “Üniversite öğrencilerimiz ile ortaokul öğrencilerimiz daha yeşil bir Nevşehir, daha yeşil bir Türkiye için bugün burada buluştu. Fidanları toprakla buluşturan ve can suyu veren tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Arda Çakır, Nevşehir’de gerçekleştirilen fidan dikim etkinliklerine verdiği desteklerden ötürü Orman İşletme Müdürü Aykut Satırlı’ya da teşekkür etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri OSB Teknik Koleji nitelikli işgücüne değer katıyor

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan;  Özel Kayseri OSB Teknik Koleji’ni ziyaret ederek 2018 …