Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / Erciyes Koleji teorinin yanında pratikte de öncü

Erciyes Koleji teorinin yanında pratikte de öncü

Erciyes Koleji, teorik eğitimin yanı sıra öğrencilere sağladığı pratik eğitim imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Erciyes Koleji öğrencileri anaokulundan itibaren 16 farklı atölyede çalışma imkanı buluyor.

Erciyes Koleji, öğrencileri için Beceri ve Tasarım Merkezi oluşturdu. Beceri ve Tasarım Merkezi’nde 16 farklı atölye bulunuyor ve öğrenciler bu atölyeler vasıtasıyla öğrendiklerini pratiğe dönüştürme imkanı buluyor.

Özel Erciyes Koleji öğrencileri Beceri ve Tasarım Merkezi atölyelerindeki çalışmaları ile hayata ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanıyorlar. Akademik, sosyal, kültürel, sportif ve yabancı dil alanlarındaki atölyelerde uygulamalı eğitim alan öğrenciler anaokulundan itibaren derslerde edinmiş oldukları kazanımları, atölye çalışmalarıyla gerçeğe dönüştürüyorlar.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Öğrencilerden Sürücülere Eylem Gibi “Sınav Var Korna Çalmayın” Uyarısı

Toyota, 15-16 Haziran cumartesi ve pazar günlerinde yüzbinlerce öğrencinin katılacağı Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) süresince …