Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / Erciyes Koleji mezunlarına muhteşem uğurlama ve dil eğitimi

Erciyes Koleji mezunlarına muhteşem uğurlama ve dil eğitimi

ERCİYES KOLEJİ’NDEN BİR MEZUNİYET DAHA

Erciyes Koleji Anadolu Lisesi ve Ortaokulu’nun mezuniyet törenlerinin ardından İlkokul 4. Sınıf öğrencilerine de muhteşem bir mezuniyet programı yapıldı.

Erciyes Koleji İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, hayatlarında her zaman hatırlayacakları ilkokul günlerine muhteşem bir mezuniyet töreni ile veda ettiler. Gecede bu özel güne ilişkin konuşmalar yapıldı, öğretmenlere teşekkür edildi ve öğrencilere hayatlarında üstün başarı dilekleri iletildi.

Mezuniyet yemeğinin ardından öğrenciler kep ve cüppelerini giyerek mezuniyet beratları ve plaketlerini aldılar. Öğrencilere plaketlerini Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri Ruhi Altay ve İrfan Birol ile İlkokul Müdür Serkan Pakel verdi.

Özel Erciyes Anadolu Lisesi 2017-2018 dönemi Mezuniyet Balosu yapıldı. 2017-2018 mezunları muhteşem bir törenle uğurlandı.

Özel Erciyes Anadolu Lisesi’nden bu yıl mezun olan öğrenciler için Radisson Blu otelde bir gece düzenlendi. Geceye Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hastekkeşin, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Gecede, Okul Müdürü Nurullah Demirezen’in konuşmasının ardından Müdür Yardımcısı Seval Gürel Deveci’nin hazırladığı öğrencilerin 4 yıllık mazilerini içeren duygu dolu video gösterildi. Gecede mezuniyet belgelerini ve plaketlerini alan öğrenciler keplerini fırlatarak bu anı kutladılar. 12. sınıflar birincisi Rukiye Ersay okul kütüğüne plaket çakmasının ardından bayrağı 11. sınıflar birincisi Sude Onay’a teslim etti.

ERCİYES KOLEJİ’NDE DİL EĞİTİMİNE BÜYÜK ÖNEM

Erciyes Koleji bünyesindeki Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi’nde yabancı dile büyük önem veriliyor. Öğrenciler derslerde edindikleri bilgileri, farklı etkinliklerle uygulamaya geçirme şansı da buluyorlar.

Erciyes Koleji Anadolu Lisesi’nde “Yabancı Dil Programı” yapıldı. Almanca Öğretmeni Fatma Sağlamdin, İngilizce Öğretmeni İlay Şahin ve Ayşegül Türkarslan, Edebiyat Öğretmeni Cesur Cingöz ve Tarih Öğretmeni Sıdıka Akyar tarafından hazırlanan “Yabancı Dil Programında” birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirildi.

9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen programda öğrenciler, tiyatro, müzik gibi etkinliklerle yabancı dillerini gösterme fırsatı buldular. Öğrenciler, öğretmenleri ve ailelerinin önünde başarılı bir performans sergilediler.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Öğrenciler, Berlinde Staj yapıyor

Avrupa Birliği (AB) Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nın altında yer alan Erasmus+ Mesleki Eğitim …