Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / Erciyes Koleji, Çanakkale ruhunu yaşattı

Erciyes Koleji, Çanakkale ruhunu yaşattı

Erciyes Koleji, Çanakkale ruhunun yaşatılması için yaptığı etkinlikleri 18 Mart’la sınırlandırmıyor. Yıl içerisinde de bir dizi etkinlikler gerçekleştiren Erciyes Koleji, Kadir Has Kültür Sanat Merkezi’nde bir program düzenledi.

Erciyes Koleji, “Geçmişini bilmeyen bugününü inşa edemez” düsturundan hareketle Çanakkale’yi anan ve anlatan etkinliklerine devam ediyor. Çanakkale ruhunu tüm yüreklere işlemek, Çanakkale’de yazılan destanı unutturmamak ve hafızalara kazımak için programlar gerçekleştiren Erciyes Koleji, bu kez Ahmet Nedim Kilci’yi ağırladı.

Erciyes Koleji tarafından Kadir Has Kültür Sanat Merkezi’nde yapılan programa Erciyes Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Öğretim Görevlisi Ahmet Nedim Kilci katılarak izleyenlere Çanakkale’yi yaşattı. Gözyaşları ile izlenen program sonrası Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Başyazıcıoğlu, Ahmet Nedim Kilci’ye yaşattığı bu özel gece nedeniyle teşekkür etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri OSB Teknik Koleji nitelikli işgücüne değer katıyor

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan;  Özel Kayseri OSB Teknik Koleji’ni ziyaret ederek 2018 …