Ana Sayfa / Haberler / Sağlık / Çocuk hastanesinde, hasta çocuklar için 23 Nisan

Çocuk hastanesinde, hasta çocuklar için 23 Nisan

Okullarında 23 Nisan’ı kutlayamayan çocuklara bu coşkuyu yaşatmak için Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Emel Mehmet Tarman Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenlendi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan, Başkan Yrd. Rabiye Özlem Ulutabanca, klinikte tedavi gören çocuklar ve çok sayıda vatandaş katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik yaptıkları konuşmalarda, hasta çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Program kapsamında Hacivat Karagöz gösterisi, Halk Oyunları ve diğer etkinlikler katılımcılarla buluşturulurken ayrıca Çocuk Hematoloji Servisinde yatan hastalarda unutulmadı ve kendilerine özel düzenlenen etkinlik alanında kukla gösterisi gerçekleştirilerek tedavisi tamamlanan hastalara Kahraman Çocuk Belgesi verildi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi hastaların derdine derman olmaya devam ediyor

Kullanılan son teknolojik cihazları ve konusunda uzman personeli ile gerek ilimiz, gerekse bölgenin sağlık cazibe …