Ana Sayfa / Haberler / Spor / Bünyan’da Okçuluk kursu yoğun ilgi gördü

Bünyan’da Okçuluk kursu yoğun ilgi gördü

Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin ve Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Bünyan Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen “Geleneksel Okçuluk” kursunu ziyaret etti.

Kursa katılan çocuklar ve eğiticilerle bir süre sohbet eden Kaymakam Şahin ve Başkan Altun, çocukların ok atışlarını izlediler.

Başkan Altun çocukları tebrik ederek,”Çocuklarımızın ata sporu olan okçuluğa gösterdikleri ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Ok atmada oldukça başarılı olan çocuklarımızı ve onları yetiştiren eğitmenlerimizi tebrik ediyorum. Bünyan Belediyesi olarak sporu sevdirecek ve yaygınlaştıracak çalışmalara imza atmak istiyoruz. İnşallah bunun için tüm kurum ve kuruluşlarımızla uyum içinde çalışacağız” diye konuştu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kaplanlar Soğanlı vadisinde

Tüm Dünyaya isimlerini kışın Erciyes ve çevresinde kar banyosu ve buzlu suya girmeleri ile duyuran …