Ana Sayfa / Haberler / Spor / Bünyan Dostları Şener Serim ile devam

Bünyan Dostları Şener Serim ile devam

Kayseri ve Bünyan ilçesini tanıtmak amacıyla çeşitli faaliyetlere imza atan Bünyan Dostları Grubu Derneği 3. olağan genel kurulu yapıldı.

Olağan genel kurulda yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçilirken Şener Serim üyelerin oyları ile yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

Dernek Başkanlığına seçilen Şener Serim yaptığı açıklamada “26.12.2012 de arkadaşlarımızla kurduğumuz derneğimizle geleneksel olarak yaptığımız Bünyan Kış Yüzme Şenliği, Bünyan Cumhuriyet Doğa Yürüyüşü, Bünyan Anneler Günü Yürüyüşü gibi faaliyetlerle birlikte çeşitli kitaplarda basarak ilçemizi ve ilimizi tanıtmaya çalışıyoruz. Çalışmalarda bizlere her zaman yardımcı olan hemşehrilerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Bünyan Dostları Derneği 3. Olağan Genel Kurulu Sonucunda dernek yönetim kuruluna Şener Serim, Cafer Algül, Kenan Okan Cingil, Soner Öztürk ve Hacıbekir Demir seçilirken, Denetim Kuruluda Yasemin Akkaya (Denetim Kurulu Başkanı), Bayram Soylu ve Fatih Tanrıöver seçildiler.
Yeni seçilen yönetim ve denetim kurulu 3 yıl süresince görev yapacağı öğrenildi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kupada kritik sonuç: 3-2 ve Kayserispor’da kritik görüşme

Kayserispor, Türkiye Kupasında Kadir Has Stadında 2. Lig temsilcilerinden Manisa Futbol Kulübünü ağırladı. Sarı kırmızılı …