Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Bunlarda batının sapıkları…

Bunlarda batının sapıkları…

Zaman zaman Türkiye’de meydana gelen ilginç ve korkunç olaylardan daha kötüleri  Dünyanın değişik bölgelerinde de  meydana geliyor. İsviçre’nin Wagenhausen kasabasındaki olayda, Klaus S. (50), daha 25 yaşında olan kızını şeytan çıkarma ayini sırasında yumruk ve tekmelerle öldürdü.

İskoçya’nın Aberdeen şehrindeki olayda ise, barda eğlendikten sonra otobüs durağında tanışan Mark Bruce (32), evinde sadece 9 gün önce 21 yaşına girmiş olan Chloe Miazek’i cinsel ilişki esnasında boğarak öldürdü.

Hadid kardeşlerin babası Mohammed Hadid (69), 23 yaşındaki model Miranda Vasquez’in tecavüz iddialarına fotoğraflar ve mesajlarla yanıt verirken, belgeler sundu ve mankeni kendisinden para sızdırmaya çalışmakla suçladı. Üç olayla ilgili davalar devam ediyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Facebook Hedefi Belirledi: 2021 Yılı!

Facebook, pek çok teknoloji devi gibi, enerji konusunda hedefini açıkladı: 2021 yılı! Facebook, 2020 yılı …