Ana Sayfa / Haberler / Teknoloji / BTvizyon toplantısında, bilişim ve siber güvenlik konuşuldu

BTvizyon toplantısında, bilişim ve siber güvenlik konuşuldu

Kayseri’de gerçekleştirilen BTvizyon Anadolu toplantılarında, bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonları, deneyimleri, bilgileri, ürün ve çözümleri paylaşıldı ve tartışıldı.

‘BTvizyon Anadolu Toplantıları’ etkinlikleri; önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu’nun çeşitli illerindeki firmaları buluşturdu. Wyndham otelde gerçekleştirilen toplantıda, bilişim teknolojileri sağlayıcılarının, hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürünlerinin ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformları ele alındı.
Etkinlikde sağlayıcılar, yarım saatlik zaman dilimlerinde teknoloji sunumlarını yaparak, çözüm gösterileri alanlarında ürünlerini ve çözümlerini tanıtırken, mevcut ve aday müşterileriyle birebir yüz yüze görüşme olanağı buldu. E-Ekonomi, Giyilebilir Teknoloji, BT Yönetimi, Mobil Teknoloji, Siber Güvenlik, Büyük Veri, Teknolojide Enerji, Ağ Çözümleri, İletişim Teknolojileri, Coğrafi Bilgi Sistemleri gibi çok sayıda konu başlıkları BTvizyon Anadolu Toplantısında konuşuldu ve tartışıldı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

İş kanunları kapsamındaki kayıt ve belgeler dijitalleşiyor

Kolay PEYK sayesinde, iş kanunları kapsamındaki kayıt ve belgeler dijitalleşiyor. İş kanunları kapsamındaki kayıt ve …