Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / Boydak CEO’sundan anlamlı destek: 1 milyon 750 bin dolar bozdurdu

Boydak CEO’sundan anlamlı destek: 1 milyon 750 bin dolar bozdurdu

Bölünmüş bir Türkiye için her türlü oyunu tezgahlayan batının, yıllardır insanlara acı çektiren hain ve kanlı terör olaylarından sonra, bu kez ekonomik terörüne karşı Türk halkı adeta kenetlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, bazı parti lideri ve bakanların ‘Bu oyunu bozmak için yastık altındaki dolar ve altınlarınızı bozdurun’ çağrısından sonra zirve yapan Dolar ve Euro’da tersine dönüş başladı. Halen işadamları ve vatandaşların bu desteğe devam etmesi ise Türkiye üzerine oyun oynayanları şaşırttı.

Son olarak en anlamlı destek Kayseri’de kurulu bulunan Boydak Holding’den geldi. Önceki Holding yöneticileri Fetö/pdy soruşturmasından hapse mahkum edilen ve halen Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yönetimindeki Boydak Holding’in CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, ‘tarafımız ve yerimiz her zaman belli’ diyerek yaptıkları destek rakamını açıkladı.  Ertekin, sosyal medya hesabından bu konuda yaptığı duyuruda “Destek söz ile değil icraat ile olur. Holding şirketlerimizden BMD- Bizim Menkul Değerler, bu sabah 1.750.000 dolarını bozarak, hisse senedi aldı. Tarafımız belli” diyerek duyurdu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Mısır Şeker kuruluşlarından, Kayseri Şeker’e ziyaret

Mısırda kışlık pancar ekimi yapılan bölgede hizmet veren Mısır Şeker Şirketi, Nil Şeker ve Delta …