Ana Sayfa / Haberler / Medya-Basın Dünyası / Belediyelere Gazeteciler Cemiyeti’nden, kişi ve kuruluşlardan ‘tebrik’ ziyaretleri

Belediyelere Gazeteciler Cemiyeti’nden, kişi ve kuruluşlardan ‘tebrik’ ziyaretleri

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

 Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın görevi devralmasıyla birlikte toplumun her kesiminden başlayan “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor.

Başkanlık katına gelen vatandaşların tamamını makamında kabul eden ve hayır dualarını alan Başkan Büyükkılıç’a kurum ve kuruluşlardan da ziyaretler gerçekleşiyor.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve yönetimini makamında kabul eden Başkan Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İyi ki varsınız. Allah sizlerden razı olsun. Şehrimize hem katma değer hem ihracat anlamında güzel katkılarda bulunuyorsunuz. Sizden daha fazlasını bekliyoruz. Bizler de bir organizatör mantığı içinde üniversitelerimizle ve Organize Sanayi Bölgesi ile yolumuza hep birlikte devam edeceğiz” dedi.

Başkan Büyükkılıç’ın Kayseriye önemli hizmetleri olduğunu belirten Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Tahir Nursaçan ise, “Şehrimizde önemli hizmetleriniz oldu. Bugün de büyükşehir belediyemizde sizin Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunuzu görmekten duyduğumuz mutluluğu şahsım, yönetim kurulum ve sanayicilerim adına ifade etmek isterim. İnşallah gönlümüz, kalbimiz bir ve beraber olup güzel kayserimizin daha üst seviyelere çıkması için sizinde desteğinizle çalışmalarımızı arttıracağız” ifadelerini kullandı.

“AYRIŞTIRMAYIZ, ÖTEKİLEŞTİRMEYİZ”

 Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve üyeleri de Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Her ortamda “Kayseri” ortak paydasında buluştukları Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Büyükkılıç, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“31 Mar t itibariyle seçimlerimiz sonuçlandı. Kayseri’mize yakışan bir huzur ortamı oldu. Buna katkı sağlayan tüm belediye başkanlarımıza, tüm belediye meclis üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ama burada en önemli katkıyı gazeteci dostlarımızın sağladığını düşünüyorum. Çünkü sizlerin olgun ve olumlu yaklaşımı bizi bu günlere getirdi. İyi ki varsınız. Tabi insanoğluyuz zaman zaman hatalar olabilir ama art niyet olmadığı sürece hepsine çözüm bulunur. Sizler de kamu görevi yapıyorsunuz dolayısıyla hatalarımız olduğunda da çekinmeden nezaket kuralları çerçevesinde bizlere hatırlatmanızı beklerim. Rabbim sizleri ve büyükşehir belediyesi ile birlikte on altı belediye başkanını mahçup etmesin. Çünkü biz ayrıştırmayız, ötekileştirmeyiz. Biz insanlarımıza hizmet için varız.”

Başkan Memduh Büyükkılıç’ın uzun yıllar Kayseri’de aktif siyasetin içerisinde olduğunu ve gazeteciler olarak kendisini yakından tanıdıklarını belirten Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ise, “Sayın Başkanımızın basınla hep yakın ve sıcak ilişkileri oldu. Tüm üyelerim ve yönetimim adına sizi tebrik diyorum, başarılar diliyorum. Eminim ki halka vaat ettiğiniz projeleri, beklide daha fazlasını hayata geçireceksiniz. Basınla ilişkiler noktasında da geride bıraktığımız 20 yıl içerisinde çok sıcak samimi bir diyaloğumuz oldu. Burası büyükşehir olunca basınla ilişkileri on altı kat daha artıracağından hiç şüphem yok” dedi

“KAYSERİ’Yİ İLERİYE TAŞIMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Kayseri Serbest Bölgesi’nin yöneticilerinin de “hayırlı olsun” dileklerini kabul etti.

Genel Müdürü Ahmet Ziya Beşparmak ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşen Başkan Büyükkılıç,  Kayseri’yi dala ileriye taşıma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “İnşallah Organize Sanayi Bölgesi, Serbest Bölge, Tekno Park, Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsamız ile bir ahenk, uyum ve dayanışma içerisinde en güzel şekilde Kayseri’mizi daha ilerilere taşıma gayreti içerisinde olacağız. Serbest bölgemizin gerçekten güzide ekibiyle birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın her daim arkasında olduklarını belirten Kayseri Serbest Bölgesi Yönetim Genel Müdürü Ahmet Beşparmak, Başkan Büyükkılıç’a başarı diledi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “109 YILLIK KAYSERİ BASIN TARİHİ BASIN MÜZESİ İLE BELGELENECEK

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebrik ettiler ve başarı temennisinde bulundular.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkayaziyaretlerinde, KAYSERİ BASIN MÜZESİ ile çok nadir ve anlamlı bir çalışma sergileyeceklerini ve Melikgazi belediyesince tahsis edilen tarihi yapı içerisinde 109 yıllık bir geçmişi bu müzede sergileyeceklerini söyledi.

Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyelerin bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlugazetecinin kamu yararına ve kamu adına görev yaptığını, dolayısı ile toplumun her kademesini ilgilendirdiğini ve bilgilendirdiğini kaydetti.

Toplum adına haber peşinde olan ve gündemi belirleyen, toplumu bilgilendirmesi yanında haber ve yazıları ile bilinçlendiren medya çalışanların kamu adına görev yaptıklarını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Melikgazi Belediyesinin hizmet ve yatırımlarını Kayseri hatta Türkiye ve dünya kamuoyuna aktaran, tanıtan ve bilgilenmelerine vesile olan gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyorum. Kamu adına yapılan çalışmanın kamu yararına olabilmesi için haberler tarafsız, adil, cevap hakkı tanıyan haber yapılması gerekmektedir. Her mevsim şartlarında ve her ortamda görev yapan gazeteciler kamuoyunu aydınlatma adına birçok kez hayati tehlike ile karşı karşıya kalabilmektedir” dedi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve Yönetim kurulu Üyeleri bir süre sohbet ettiler ve gündemi değerlendirdiler, günün anlamına istinaden hatıra fotoğrafı çekildiler.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Yatırım Ve Hizmetlerimiz Birey Ve Aile Merkezli Olacak”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi olarak yapılacak hizmet ve yatırımların birey ve aile merkezli olacağını çünkü toplumsal birlik ve beraberliğin ve devletin temelinin ailenin oluşturduğunu söyledi.

 Çok amaçlı ve büyük ölçekli parklar, sosyal ve spor tesisleri, kültür ve sanat merkezleri, geniş ve seri bulvar ve yolların yapımını tamamlayan en önemli unsurun mutlu ailelerin olduğunu vurgulayan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu“Toplumu ayakta tutan ve devleti devlet yapan aile ve bu aileyi oluşturan bireylerdir.  Kavgalı, birbirinden habersiz, komşu ilişkileri olmayan ve özellikle sanal âlemde yaşayan ve sanal âlem ile kendini özdeştiren toplum, değerlerini kaybeder. Değerlerini yitiren aile de toplumun sonudur. Bu amaç ile özellikle belediye yatırımlarımız ve çalışmalarımız mutlu, neşeli ve kendisi ile barışık bir aile yapısına yönelik olacaktır. Dolayısı ile toplumsal barış, huzur ve kaynaşma sağlanmasına vesile olunacaktır”dedi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2019 yılı çalışma planlamasında ve projeleri arasında bu konunun temel alındığını ancak bu konuda her türlü fikir ve projeyi de değerlendireceklerini sözlerine ekledi.

KAMU KURUMLARINDAN ve VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ÖZKAN ALTUN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Mazbatasını alarak göreve başlayan Bünyan Beleidye Başkanı Özkan Altun’a il mesai gününde Kamu Kurum Müdürleri ve vatandaşlar hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bünyan Devlet Hastanesi Başhekimi Nuri Çakır, Hastane Müdürü Fatih Arık, İlçe Emniyet Müdürü Cumhur Özalp,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Çelik ve vatanlaşalar Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Özkan Altun,nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür ederek; ilçede bulunan bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içinde çalışacaklarını söyledi.

Başkan Altun:” Başhekimimiz Nuri Çakır nezdinde sağlık alanındaki başarılı çalışmalarını yakinen takip ettiğimiz, Devlet Hastanemizin tüm çalışmalarına teşekkür ediyorum. İnşallah uyumlu ve koordineli bir çalışmayla birlikte daha başarılı işlere imza atacağız. Emniyet teşkilatımız gece gündüz demeden ilçemizin huzur ve güvenliği için gayret ediyorlar. Türk Polis Teşkilatımızın 174.’üncü kuruluş yıldönümünü şimdiden kutluyor, milletimizin huzuru ve güveni için, vatanın bölünmez bütünlüğü için şehit olan emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize ve emniyet mensuplarımıza aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Milli eğitim camiamız ilçemizde daha kaliteli bir eğitim için yoğun bir çaba sarf ediyor. Ülkemizin geleceği için çocuk ve gençlerimizin donanımlı bireyler olarak yetiştirilmesinde eğitim camiamıza çok büyük görevler düşüyor. İnşallah işbirliği içerisinde bu görevi layığıyla yerine getireceğiz. Hep birlikte ilçemizin eğitim çıtasını yükseltip başarılarımızı artıracağız” dedi.

Başkan Mustafa Palancıoğlu: “üretim ile istihdamın gelişimi için projeleri destekleyeceğiz”

ORGANİZE Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçanve Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, Melikgazi belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ettiler.

ORGANİZE Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun 2019 yılı içerisindeBelediyenin ekonomiye ve istihdama yönelik çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldılar.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Melikgazi Belediyesince Kayseri sanayisine, esnafına, ticaretine, üretimine ve girişimcilerine yönelik özel yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı yatırımcılar, üreticiler ve sanayiciler adına teşekkür ettiğini söyledi.

Organize Sanayi Yönetimi ile her zaman birlikte ve dayanışma içerisinde çalıştıklarını ve beraber projeler üreterek iş hacmi ile istihdamı artırıcı projeler gerçekleştireceklerini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu“Kayseri Organize Sanayisi İç Anadolu’nun üretim üssü ve istihdamı ile de sosyal yaşama ve ekonomiye yön vermektedir. Ortak çalışmalar ile Kayseri’de girişimcilerine yönelik yeni bir etkinlik ve yeni bir kampanya ile Kayserili sanayiciler, girişimciler, esnaflar ve ticaret erbabı için özel seminerler düzenleyeceğiz. Ayrıca Meslek Eğitim Kurslarımız da yine ortak çalışmaları değerlendireceğiz. Lojistik alanlar oluşturacağız. Organize Sanayi hammadde ve ürün çıkışına hız kazandırmak için yeni yollar açacağız. Şehrimizin Anbar bölgesine yapılacak yatırımlar ile hem ekonomiye, hem ihracata ve hem de istihdama destek olacağız. Katkı sağlayacağız”dedi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Üyeleri bir süre sohbet ederek ve hatıra fotoğrafı çekildiler.

BAŞKAN CABBAR CUMA NAMAZI ÇIKIŞI VATANDAŞLARLA HASBİHAL ETTİ

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Cuma namazı sonrasında cami cemaati ve esnaflarla bir araya gelerek Hasbihal etti. Hemşerilerimizin yoğun ilgisi ve tebrikleriyle karşılanan Başkan Cabbar, Tüm hemşerilerine dua ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılanıyoruz. Hemşehrilerimiz Develi’ye kazandırdığımız hizmetlerin bilincinde Onların desteği ve dualarıyla Develi’miz her geçen gün daha da güzelleşecek ve güçlenecektir. Bundan sonrada Develili hemşerilerimin ilgi ve sevgisine yapacağımız çalışmalarımızla layık olacağım” dedi.

MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN YALÇIN’A TEBRİK

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Talas Belediye Başkanı seçilen Mustafa Yalçın’ı AK Parti Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız ve İsmail Tamer ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Başkan Yalçın misafirlerini belediye girişinde karşıladı. Daha sonra makamda süren ziyarette konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, “Allah sıhhat içinde başarılı güzel hizmetlerinizi, bilginiz ve tecrübenizle Talas’a aktarmayı nasip etsin. Size her zaman güvendik, Talas halkı ve Kayserili hemşehrilerimiz de güvendi.” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, “Melikgazi Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Palancıoğlu’nun bıraktığı yerden hizmetleri daha da yukarı çıkartarak, Talas’ın hak ettiği yere sizin başkanlığınızda ulaşacağına inanıyoruz. Ben de bir Talas’ta ikamet eden biri olarak büyük bir mutluluk duydum. Tebrik ediyoruz.” diye konuştu.

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, milletvekillerine seçim kampanyası döneminde desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Sizlere, il ve ilçe teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çok uyumlu bir çalışma dönemi gerçekleştirdik. Sonucunda çok şükür vatandaşımızın teveccühü ve Allah’ın izniyle sorumluluk gerektiren görevi aldık. İnşallah sizlerin yüzünü kara çıkarmayacak çalışmaları gerçekleştireceğiz.” şeklinde konuştu.

Ziyarette AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, İlçe Başkanı Kerem Ekici ve Talas Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu’na Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer ve Memduh Büyükkılıç,

HAYIRLI OLSUN ziyaretleri “KAZANAN KAYSERİ OLACAKTIR”

Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili ve eski Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile AK Parti İl Yönetimi, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek ‘HAYIRLI OLSUN’ dediler.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek, 2019 projeleri hakkında bilgilerde alan heyet bu başarının esas kazancının KAYSERİ VE KAYSERİLİLER olduğunu söylediler.

Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, örnek ve referans belediye Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun açıklamış olduğu projelerin Melikgazililer tarafından beğenildiğini ve takdir gördüğü bunun bir ifadesi olarak büyük bir oy oranı ile seçerek adeta tasdik ettiklerini söyledi.

Kayseri Milletvekili ve eski Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, bu ziyaret ile bir bakıma Melikgazi Projelerine verilen onaya hayırlı olsun dediklerini ve Başkan Palancıoğlu’nu tebrik ederek her türlü destek ve katkının sağlanacağını söyledi.

Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, bu seçimlerde Melikgazi’de partilerin değil projelerin adeta yarıştığını ve yarışı göğüsleyenin de yine Başkan Palancıoğlu olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ise Kayseri’nin bir bütün olduğunu her karış için hazırlanan projelerin ve yatırımların teker teker gerçekleştirileceğini ama Kayseri’nin lokomotifinin Melikgazi olduğu, çünkü şehrin yarısından fazlasına hizmet verdiğini kaydetti.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Nerede kalmıştık, diyerek hizmet ve yatırımlara devam edeceğiz. Biz kazanmadık, Kayserililer bize sorumluk verdi, güvendi. Şimdi sıra yatırımlarda bu açıdan kaybedecek zamanımız yok, Özellikle ekonomiyi artırıcı istihdama katkı sağlanacak yatırımlara öncelik verilecektir. Gönül ve sosyal Belediyecilik ilkemiz ise önceliklerimiz arasındadır” dedi.

Ziyaret sonrası çekilen hatıra fotoğrafı ile birlik ve beraberlik mesajları verilerek kazananın KAYSERİ olduğu vurgusu yapıldı.

MUSTAFA ELİTAŞ, TANER YILDIZ, İSMAİL TAMER’DEN BAŞKAN ÖZDOĞAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İsmail Tamer ve Ak Parti İl Teşkilatı Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabi Kaynaklar önceki dönem Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili ve önceki dönem Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti İl Yönetimi, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dediler. Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Övüç ve Belediye Meclis üyeleri ve ilçe teşkilatı da katıldı.

31 Martta yapılan seçimlerin ardından Hacılar Belediye Başkanı seçilen Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek, Hacılar için yeni dönemde yapılacak projeleri hakkında bilgilerde alan heyet, Başkan Özdoğan’a başarılar diledi. Kayseri Milletvekili ve önceki dönem Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş burada yaptığı konuşmada, “Doğan Başkanımızın başlattığı Hacılar’da ki kentsel dönüşüm projesi, sizin vekâlet ettiğiniz dönemde de aynı şekilde hızlı devam etti. İnşallah bu süreçte de sıfırdan yeniden başladığınız ama engin tecrübe ile aldığınız görevi başarı ile yerine getireceğinizi ümit ediyoruz. Tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabi Kaynaklar önceki dönem Bakanı Taner Yıldız ise, “Hacılar sizi tanıyor, siz Hacıları son derece iyi tanıyorsunuz. Doğan Başkanımızın bıraktığı bayrağı inşallah daha da yükseklere çıkartacaksınız. Biz sizin şahsınızda bütün Hacılarlı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz, göstermiş oldukları teveccühten dolayı. Şimdiye kadar malum 31 Mart Pazar akşamına kadar siyasi partiler arası rekabet vardı. Pazartesi sabah itibari ile onların artık hepsi hizmete dönüşüyor. Bütün Hacılarlılara yüzde yüzüne hizmet götüreceğinize olan inancı, bütün Hacılarlı hemşerilerimizde biliyorlar. Başarılar diliyoruz. Bütün Milletvekili arkadaşlarımızla beraber Ankara’da Hacılar’ın ve sizin yanınızda olduğumuzu bu vesileyle bir kez daha belirtiyoruz. Allah sağlık, sıhhat içerisinde 5 yıl hizmet yapmayı nasip etsin inşallah.” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de, “Bundan önceki yapmış olduğunuz vekâleten görevi, Hacılarlı hemşerilerimiz size asaleten verdiler. Zaten o bir takdirdir. Şuana kadar daha önce yaptıklarınız, bundan sonra yapacaklarınızın ifadesidir. Allah yolunuzu açık etsin diyorum. Bende tebrik ediyorum.” Dedi.

Son olarak söz alan ve 31 Mart seçimlerinin Hacılar’da güzel, sükûnet ile sakinlikle geçtiğini söyleyen ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Özdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çünkü bizim bir Cumhur İttifakı birlikteliğimiz var ama Ak Parti nezaketimiz, Ak Parti dava arkadaşlığı, gönüldaşlığımızın da bu nezakette bu sükûnette büyük bir rol oynadığını hep birlikte müşahede ettik, şahit olduk. Aynı şekilde diğer partilerde de bu nezaketi ben bütün yayınlarda da bahsettim. Hacılarımıza yakışır nezaketi de gösterdiler. Bu anlamda Pazartesi sabah itibari ile biz herkesin Başkanı olmak üzere inşallah gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini ilçemizde göstermek istiyoruz. Bu anlamda da biz Pazartesi günü itibariyle de vatandaşlarımızla hasbihal etmeye, esnafımızla birlikte olmaya başladık. Bundan sonrada Doğan Başkanımın başlattığı, içinde bizimde yardımcılık ve vekalet döneminde olduğumuz kentsel dönüşüm en büyük vizyon projemiz inşallah. İlçemizde bunu sizlerin Ankara’dan desteği inkâr edilemez kesinlikle. Bakanlıklarınız döneminde olduğu gibi yine bu dönemde de inşallah bizleri yalnız bırakmayacağınıza eminiz. Çünkü biz Ankara desteğimizle bugünleri gördük. İnşallah bundan sonraki süreçte de her türlü desteği göreceğimizden eminiz. Bende bu nazik ziyaretinizden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.”

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

ADD Başkanı Ceylan’dan Mursi tepkisi ve Amasya genelgesi mesajı

Millî Mücadelemizin 100. yılında, Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak ve anlatmak öncelikli görevimizdir. Bu …